בלונים למסיבת רווקות / רווקים

 
אם החלטתם לארגן מסיבת רווקות או רווקים לאדם שיקר לליבכם, ואתם מחפשים רעיונות מקוריים לפעילויות מהנות, הגעתם למקום הנכון!

הצוות המקצועי של בולי בלון שמח לתת לכם כמה הצעות שיעזרו לכם לשדרג את האירוע.
להזמנות ולהצעות מחיר: info@bulybalon.co.il
 • כתיבת ברכות – כל אחד ממשתתפי המסיבה כותב ברכה ומכניס אותה לתוך בלון הליום. את הבלונים תולים ברחבי החדר, והם משמשים במשך האירוע כקישוט, ובסיומו – הכלה / החתן מפוצצים אותם ומוציאים את הברכות שהחברים כתבו.

  לחלופין, ניתן לכתוב באמצעות טושים בלתי מחיקים על גבי הבלונים ברכות או להדפיס על גביהם איחולים.

 • קליעה למטרה: "לפוצץ מיתוסים" – אפשר לכתוב כל מיני מיתוסים על חיי הנישואין. מחלקים לכל המשתתפים חצים, ועליהם לפוצץ באמצעותם את הבלונים שעליהם כתובים את המיתוסים האלה.

  כל בלון שווה ניקוד מסוים. מי שהשיג את הניקוד הגבוה ביותר – מקבל פרס.
 
קליעה למטרה או כתיבת ברכות
 
משחקי שתייה - תמיד שוברים את הקרח
 
השור הזועם - מי ייפול ראשון?
 
 • מתכוננים לחתונה – מנפחים בלון בהליום ותולים אותו באמצעות חוט מהרצפה כלפי מעלה. מצפים אותו בקרם גילוח / קצפת, והחתן / הכלה צריכים לגלח אותו מבלי שיתפוצץ. אם הם מצליחים – החברים שותים ואם לא – אז בעל השמחה צריך לשתות.

 • וידויים – החברים של החתן והכלה מקליטים את עצמם מדברים לאחר ששאפו הליום. הם צריכים לספר על זיכרון משותף או לספק וידוי חושפני.

  בעל השמחה צריך לזהות מי עומד מאחורי מה שהשמיעו לו בטייפ. ניתן לבצע את המשחק בלייב, מבלי להקליט, תוך שימוש בפרגוד / כיסוי עיניים.
 • השור הזועם – אטרקציה פופולרית ואהובה היא רכיבה על השור הזועם – מתקן בדמות שור, אשר מדמה רכיבה אמיתית על שור משתולל וחסר מעצורים.

  כל אחד מהמשתתפים מנסה את מזלו, ומי שמחזיק הכי הרבה זמן מעמד ברכיבה, זוכה בפרס.
 • מפריחים משאלות – כל אחד מהאורחים כותב איחולים לחתן ולכלה. מכניסים אותם לבלונים, ממלאים בהליום ומפריחים לשמיים.

  הפעילות בעיקר מומלצת למי שמתכנן מסיבת רווקות/רווקים כשיש עוד אור שמש בחוץ. זוהי פעילות מאוד מרגשת והמראה שהבלונים ייצרו הוא בלתי נשכח.

בלונים, מתנפחים, זיקוקים - גם למסיבות רווקים / רווקות

בולי בלון מאפשרים לכם גם לקשט את מתחם המסיבה בבלונים בשלל צבעים ובמגוון סידורים, שיגרמו לחתן, לכלה ולכל האורחים להתלהב ולהתרגש. כך תהפכו את האירוע לזיכרון מתוק שייחרט בליבם ובזיכרונם לשנים רבות.

ניתן לשכור אצלנו גם מכלי הליום ואת מתקן השור הזועם.
לפרטים ולהזמנות צרו עמנו קשר עוד היום:
053-9384740