הצעות נישואים מקוריות

 
במידה ואתם עומדים "להפיל את הפצצה" ולשאול בקרוב את השאלה בה"א הידיעה, ראשית נאחל לכם מזל טוב. שנית, במאמר שלפניכם תמצאו כמה רעיונות שיסייעו בכך שההצעה שלכם לא תהיה רק מרגשת, אלא גם מקורית במיוחד.

הצעה בתוך עוגיית מזל

 
אחד הרעיונות המפתיעים ביותר שכוחם טמון בצניעותם הוא הצעת נישואין המוסתרת בתוך עוגיית מזל.

הצעות נישואין מקוריות מתחת למים או באוויר

 
 
הצעות נישואין מקוריות הן הצעות שמתקיימות במקומות לא שגרתיים, כמו מתחת למים או באוויר. על מנת להציע נישואין מתחת למים עליכם להירשם לקורס צלילה ובמידה וברצונכם להציע נישואים באוויר, עליכם להירשם יחדיו לקורס צניחה או להזמין צניחה משותפת בתשלום עם מדריך. בכל מקרה, יש לשתף את המדריכים ברעיון על מנת שיוכלו לשלוף את השלט עליו תהיה רשומה ההצעה ברגע המתאים. מה שבטוח, זוהי אחת הדרכים המפתיעות והמיוחדות ביותר להציע נישואין.

הצעת נישואין בסרט

 
רעיון מקורי נוסף כרוך במעט עבודת הכנה, אך בהחלט שווה את ההשקעה. ערב רומנטי בבית שתחילתו בארוחה טעימה מעשה ידיכם והמשכו בסרט רומנטי ששניכם אוהבים. מעט אחרי כותרות הסיום עליכם לערוך את הסרט כך שעל המסך תוקרן הצעת הנישואין שהכנתם מראש. מומלץ כמובן להתייחס לסרט או למה שהסרט מייצג בעיניכם. הדמעות והתשובה החיובית מובטחות. במידה ותבחרו להציע כך נישואים, קחו בחשבון שנדרשות מיומנויות טכניות בסיסיות, על מנת לערוך את קובץ הסרט. במקרה הזה, חשבו איזה סרט בת הזוג שלכם הכי אוהבת ולאו דווקא במה אתם הכי תיהנו לצפות.

הצעת נישואין עם בלונים

במידה ואתם מעוניינים להציע נישואין באופן מושקע במיוחד, אבל לא מעוניינים להיסחף להרפתקה שתעשה לכם "חור בכיס", באפשרותכם להציע נישואין באמצעות בלונים. חברת בולי בלון עוסקת כבר למעלה משלושה עשורים בעיצובי בלונים והדפסה על בלונים, למגזר הפרטי והעסקי כאחד, לרבות עיצוב והדפסת בלונים עבור הצעות נישואין מקוריות.
אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע המיומנים והמנוסים של חברת בולי בלון. זוהי דרך נפלאה להתחיל את החיים המשותפים כזוג נשוי. הצעת נישואים עם בלונים מסמלת עתיד ורוד, פריחה ואופטימיות.