משחקי בלונים

 
אם אתם מארגנים יום הולדת לילד או לילדה החמודים שלכם, תוכלו להציע להם מגוון רעיונות למשחקים. שהרי, אין כמו בלונים לימי הולדת כדי לשמח את כולם, ואין כמו משחקים בבלונים כדי לספק לכולם שעות של הנאה.
כשאנחנו אומרים בלונים אנחנו מתכוונים לכל מיני סוגים. אלו יכולים להיות בלונים רגילים, הליום, בלונים מודפסים בהדפסים חמודים ומיוחדים ובקיצור – מכל סוג שרק תרצו.
 
 
לאחר שהבהרנו את הנקודה, הנה לפניכם רשימה של משחקים בבלונים, שגם ילדים קטנים וגם ילדים קצת יותר גדולים יאהבו לשחק:
 

משחקי הבלונים הפופולאריים

הכריש בא!
זוכרים את משחק הילדים "הנחש בא"? בטח זוכרים! אז עכשיו מדובר בכריש שמגיע אליכם, ורוצה להראות לכם את נחת מלתעותיו. מדובר, בעצם, בבלון שעליו מצוירים תווי הפנים של כריש (או של מפלצת או של כל יצור אחר ומפחיד שתבחרו, שימו לב שלא יהיה יותר מידי מפחיד), והעובר בין הילדים לצליליה של מוזיקה שילדים אוהבים (שירי יום הולדת יעשו כאן יופי של עבודה). מישהו אחראי על הפסקת המוזיקה, כאשר מי שה"כריש" נמצא אצלו ברגע שהמוזיקה נפסקת מפסיד, ויוצא מן המשחק.
מתנפח, מתנפח, מתנפח...
בחרו כמה ילדים והציבו לפניהם ערימה של בלונים לא מנופחים. על כל ילד לנפח כמה שיותר מהם (ללא עזרת ציוד ניפוח) ולדאוג שכולם יישארו מנופחים עד לסיום המשחק. ילד אחר אחראי על השעון, ומי שניפח את המספר הגדול ביותר של שלהם במשך 5 דקות – הוא המנצח.
עקב בצד אגודל
מחברים באמצעות נייר דבק בלון לנעל של כל אחד מהילדים (במשחק זה בלוני הליום יוכלו לעשות יופי של עבודה). הילדים צריכים לרדוף אחד אחרי השני ולדרוך על הבלונים של כל הילדים האחרים. המנצח, כמובן, הוא זה שנשאר עם בלון מחובר, והוא יכול להכריז על עצמו באופן רשמי כ"מפוצץ הבלונים מספר אחת".
אל תפילו אותו!
חמד של משחק, שבו כל הילדים עומדים בחלל החדר ויש להם מטרה אחת: לשמור על הבלון שיעוף כל הזמן באוויר ולא ייפול על הרצפה. "הקטש" הוא, שחייבים לשמור על הבלון באוויר רק באמצעות הראש. אז קדימה, תנו לנו ב-"נגחות" ושמרו על הבלון!

בולי בלון – עושים לכם שמח
אם אהבתם את הרעיונות הללו למשחקים שיעשו לילדים יופי של יום הולדת, בולי בלון תשמח לעמוד לשירותכם. נשמח לספק לכם בלונים למשחקים, ולעשות עוד הרבה יותר מזה. אנחנו מציעים שלל עיצובים בבלונים, שבאמצעותם תוכלו לקשט את חדר יום ההולדת, ושלל יצירות העשויות כולם מבלונים המתאימים במיוחד לאירועים כמו בת מצווה או בר מצווה.

אז אם אתם רוצים שהילדים שלכם והחברים שלכם יחייכו במהלך כל החגיגה וגם הרבה אחריה –
אנחנו כאן לשירותכם!