מתנות לחג האהבה

 
חג האהבה מתקרב, ואיתו מגיעות ההתלבטויות הרבות לגבי המתנה האידיאלית לבת הזוג.

מצד אחד, אתה רוצה לחדש ולהיות מקורי, ומצד שני, הרעיונות חוזרים על עצמם, וההיצע הקיים בשוק הוא בכל זאת מוגבל. מה עושים? קבל כמה רעיונות מקוריים, שוודאי לא חשבת עליהם קודם, שישמחו את בת הזוג ויגרמו לה להרגיש מיוחדת ואהובה.

5 מתנות לחג האהבה שיעלו חיוך על פניה ודמעה על לחייה של אהובתך

1. יש סיבה לכך שבלונים היו ונשארו מתנה מרגשת, שמעניקים לחברים ובני משפחה לרגל יום הולדת או מאורע חשוב אחר. הם צבעוניים, הם עושים שמח, הם יוצרים אווירה טובה, הם מדליקים והם מלאי חן. מלא את החדר של החברה בבלונים בצורת לב בשלל צבעים, שיחממו לה את הלב, ויעלו חיוך על פניה עם החזרה הביתה מיום עבודה מפרך.

אם מתחשק לך לשדרג את הרעיון המוזכר לעיל, תוכל להדפיס על הבלונים טקסט מרגש ואמיתי, שנכתב על-ידך מכל הלב, להדפיס תמונה על הבלונים או לכתוב משהו באמצעות שזירת בלונים.

חדר עמוס בלונים, שגם מעבירים מסר עמוק ואוהב, וודאי יותירו את בת הזוג שלך ללא מילים, מרוגשת עד דמעות.
 
 
הדפסת תמונה על בלונים
 
שזירת שם בת / בן הזוג
 
2. מתנות לחג האהבה לא חייבות להיקנות בכסף. מחווה רומנטית שנעשתה מתוך מחשבה ולאחר השקעה היא מרגשת לא פחות ממתנה שנרכשה בחנות. הכן לה ארוחת ערב אינטימית, ארגן שולחן ערוך יפה ועצב את כל החלל בסטייל באמצעות זיקוקים או קשת מיוחדת העשויה מבלונים. ההשקעה שלך, וזמן האיכות שתבלו יחד סביב שולחן הארוחה, וודאי ישמחו וילהיבו את בת הזוג שלך.

בתום ארוחת הערב, לאחר ששתיתם יין טוב, ושהחך שלכם התענג על המטעמים הקולינאריים שבישלת (או שקנית), הוצא אותה אל המרפסת, כדי שתוכלו לצפות יחד במופע הזיקוקים שארגנת מראש. זיקוקים מוסיפים טוויסט ונופך מיוחד לכל אירוע, מקטן ועד גדול, והם יהפכו את ערב האוהבים שלכם לפשוט מושלם.
 
 
 
מזרקות אש לריקוד רומנטי
 
הכן לה מופע זיקוקים מרגש
 

על בלונים, זיקוקים ומה שביניהם

 
אם הקונספטים המוצעים לעיל מצאו חן בעיניך, אם אהבת את הכיוון ואם הרעיון להשתמש בבלונים בתצורות שונות כדי לעשות לאהובתך טוב על הלב הדליק אותך- פנה אל המפעל של בולי בלון.

בולי בלון הוא המפעל המוביל בארץ בעיצוב והדפסה על בלונים, הפועל בתחום מזה כשלושים שנה, והצוות המקצועי של החברה יידע "לתפור" לך את הפתרון המתאים ביותר לצרכים שלך.
 
בלונים לקישוט ועיצוב החדר
 
שלח לה או הצב בדירה לב מבלונים
 
אין זמן יותר טוב להציע מביום האהבה
 
אין כמו לערוך כניסה מרשימה
 
כתיבת שם בבלונים צבעוניים
 
ארוחת ערב רומנטית וצבעונית