קישוטים לפורים - 2018

כמו בכל שנה, גם ב-2018 צפוי החג להוציא אל הרחובות מאות אלפי ילדים, בני נוער ומבוגרים העוטים על עצמם סגנונות שונים של תחפושות.

בניגוד לחגים אחרים, הדגש בפורים הוא על האווירה השמחה, ולאו דווקא על ההלכות הדתיות. עם זאת, אי אפשר להתעלם מהעובדה שבמהלך פורים נוהגים יהודים לשמוע את מגילת אסתר בבית הכנסת ולמחות בקול גדול בכל פעם בה מוזכר שמו של המן הרשע.

יש הרבה אפשרויות לחגוג את פורים 2018 כהלכתו. קודם כל, כדאי להכין את הבית, את מוסדות הלימוד, וגם את מקומות העבודה עם קישוטים ועיצובי בלונים. פורים הוא הזדמנות יוצאת דופן להביא לידי ביטוי את ההעדפות הצבעוניות ביותר:

אפשר לנצל את החג כדי לקשט את הקירות, לתלות בלונים בכניסה וביציאה ולהדפיס דמויות מצחיקות על חולצות ובגדים. מומלץ להזמין זיקוקים ולהכניס קצת אווירה קופצנית אל האירוע, להשתמש בתותח קונפטי, כדי להשיג אפקטים מיוחדים ולא לשכוח לרקוד סביב מזרקות אש, עמודי ספירלה ומנורות מרהיבות.
או צרו קשר במייל -
info@bulybalon.co.il
בלון של ליצןבלון של ליצן
קשת בלונים לפורים - מלבניתקשת בלונים לפורים - מלבנית
ג'ירפה מבלוניםג'ירפה מבלונים
ליצן מבלוניםליצן מבלונים
קשת בלונים בשני צבעיםקשת בלונים בשני צבעים
בובת בלונים מיוחדתבובת בלונים מיוחדת
קשת בלונים צבעוניתקשת בלונים צבעונית
באגס באני מבלוניםבאגס באני מבלונים
מיקי מאוס בבלוניםמיקי מאוס בבלונים
קשת + בובות בלונים בכניסה קשת + בובות בלונים בכניסה
בובות בלונים לפוריםבובות בלונים לפורים
קישוטים לפורים - ליצן מבלוניםקישוטים לפורים - ליצן מבלונים
בלונים לפורים - ליצן בלוניםבלונים לפורים - ליצן בלונים
ליצן בלונים בכניסה לאירועליצן בלונים בכניסה לאירוע
ליצן מבלונים במשרדליצן מבלונים במשרד
בלונים לפורים - קשת עם בובותבלונים לפורים - קשת עם בובות
בלונים באגס באניבלונים באגס באני

קישוטים ובלונים לפורים 2018 בשיטת "עשה זאת בעצמך"

אי אפשר לדבר על פורים 2018 מבלי להזכיר את התחפושות. בכל שנה יש אופנה חדשה של תחפושות המשתלטת על השוק, אולם תמיד ניתן לחסוך חלק ניכר מההוצאות באמצעות הכנה עצמאית של הבגדים. אלו האפשרויות העיקריות ליצירת תחפושת בשיטת "עשה זאת בעצמך" לבד או יחד עם הילדים:
 
  1. הדבקות – הקישוטים היפים ביותר הם אלו, שניתן להכין מחומרי גלם בסיסיים כגון גזרי עיתונים, בריסטולים וניירות. אפשר להדביק אותם על בגדים, ולהפוך כל חולצה רגילה לתחפושת בלתי נשכחת.
  2. תפירות – יש כאלה שמעדיפים להכין תחפושות וקישוטים בעזרת תפירת בד. קיים מגוון רחב מאוד של סוגי בד המתאימים עבור שימוש מן הסוג הזה, בעיקר בחג קליל ושמח כמו פורים. את התפירה כדאי לבצע בהתאם למידות של הילדים, ולא לשכוח לשמור על כללי הבטיחות.
  3. הצמדות – הורים וילדים יצירתיים במיוחד יכולים להצמיד בין תחפושות ישנות, לפרק אותן וליצור קישוטים או תחפושות חדשות לחלוטין. הצמדות אלו מבטיחות שימוש בחומרי גלם איכותיים, והופכות גם את היצירה לחלק מהחג.
 
 

אטרקציות נוספות לאירועי פורים

באירועי פורים 2018 רצוי להזמין אטרקציות ייחודיות, שיהפכו את החג לאירוע יוצא דופן עבור כל המשתתפים. אפשר לדוגמא להזמין סידורי בלונים בכניסה אל הבית, המשרד או בית הספר, וכך להכניס את העוברים והשבים אל האווירה הנכונה כבר מהרגע הראשון.
אפשר גם להזמין מראש זיקוקים ותותחי קונפטי כדי להגדיל את הכיף וההפתעה.
בקיצור, עדיף להיערך מראש לקראת אירועי פורים 2018 על מנת לנצל היטב את החג. אנחנו בחברת בולי בלון נשמח להעמיד לרשותכם צוות מקצועי, ציוד משובח ואנשי מקצוע לעיצוב אירועים ברמה גבוהה.

מלאו את הטופס באתר או התקשרו 03-9347232

ושיהיה לכולנו פורים שמח ומבדח!