קישוטים לפסח

חג הפסח מתקרב – וכדאי לנו לקשט את הבית עם הילדים בהתאם

חג הפסח הוא אולי החג האהוב ביותר על ילדי ישראל בכל שנה. הסיבה לכך היא לא ממש החג עצמו או כל מה שקשור לליל הסדר, וככל הנראה קשורה יותר לחופש הארוך לו זוכים הילדים שלנו בחג זה – אבל בכל זאת גם הילדים שלנו נהנים מהחג הייחודי ומהאווירה המשפחתית המיוחדת במינה בתקופה זו של השנה.

חג הפסח, שידוע גם בתור חג האביב, הוא מועד משפחתי מיוחד שבו המשפחה כולה מתכנסת סביב שולחן לערב ארוך, משפחתי וייחודי שחוזר על עצמו רק פעם בשנה – והבית שלנו צריך להיות מקושט בהתאם. אגב, גם אם לא אנחנו מארחים את ליל הסדר – כדאי מאוד להכין קישוטים לפסח עם הילדים שלנו, כדי ליהנות מפעילות משותפת איתם וכדי להכניס אותם (ואותנו) לרוח החג. איגדנו עבורכם כמה רעיונות.
 
קישוטי פרחים לפסחקישוטי פרחים לפסח
בלונים מעוצבים ומודפסיםבלונים מעוצבים ומודפסים
קישוטי בלוניםקישוטי בלונים
קישוטים לפסח - קשתות כניסהקישוטים לפסח - קשתות כניסה

כמה רעיונות לקישוטים לפסח קלים להכנה עם הילדים

  • חג הפסח ידוע גם בתור חג האביב, ורצוי לקשט את הבית באביביות מקסימה, ולא צריך לעבוד קשה בשביל זה. ניתן להכין פרחים מבריסטולים ומניירות, פרפרים מצלופן ועוד עשרות חפצים אביביים קטנים בעבודות יצירה עם הילדים – ולתלות את היצירות הללו ברחבי הבית, כמובן.

  • עוד אפשרות מקסימה של קישוטים לפסח היא לקשט את שולחן ליל הסדר במוטיבים פשוטים של חירות, מאכלי פסח ואפילו בציורים קטנים של משה בתיבה או של קריעת ים סוף. את הציורים הקטנים והאישיים הללו ניתן להכין בכמות גדולה בהכנה של שבלונה – וכל מה שצריך בשביל שבלונה שכזו הוא שקפים וסכין יפנית.

לקשט את הבית לפסח עם בולי בלון

חג הפסח הוא חג שפשוט דורש שנקשט את הבית עבורו – אבל אם אנחנו רוצים להשקיע באמת ולתת לילדים שלנו קישוטים לפסח ברמה גבוהה ובלתי נשכח, הגיע הזמן לפנות למקצוענים.
אנחנו בבולי בלון מתמחים בעיצובי בלונים ייחודיים לכל מטרה, כולל לקישוט הבית, המשרד ובית הספר לחג הפסח – תוכלו להזמין בלונים עם הדפסות מקוריות, שזירות של בלונים בצורות הקשורות לחג או בלונים בצורות מיוחדות שיהפכו את הבית שלכם לקישוט חג אחד גדול ובלתי נשכח.

התקשרו: 03-9347232