עיצוב רכבים

רוצים לשווק בצורה מקורית את העסק?
עיצוב רכבים עם בלוני הליום מודפסים יעשה עבורכם את העבודה!
להזמנות והצעות מחיר: info@bulybalon.co.il.

 
עיצוב רכבים עם בלונים - בולי בלון
 
עיצוב בלונים על רכבים בתצוגה
 
חייגו 03-9347232 עוד היום וקבלו שירות מעולה מצוות בולי בלון!
 
בעולם עתיר רעש פרסומי ותחרות, הדרך הטובה ביותר לגרום למסר שלך להמריא אל מעל למתחרים, היא באמצעות בלונים ממותגים למכוניות. בניגוד לבאנרים קופצים, או לשלטי חוצות צעקניים, בלונים תמיד מעוררים חיוך, מושכים את העין ומוסיפים גם צבע לחיים.

הבלונים המודפסים יכולים לשמש לעיצוב רכבים לקראת אירועים שונים, תוך יצירת סידורי בלונים ברוח האירוע והעסק. כמו כן, ניתן לבצע תליית בלונים על רכבים, בכל שעה ובכל מקום (דרך מעולה להפצת מידע על אירועים).

חברתנו מתמחה בעיצוב ובהדפסה על בלונים, כבר למעלה מ-25 שנה, ומסוגלת להדפיס על הבלונים לוגו, סיסמה, שם או כל מסר שיווקי אחר, באיכות גבוהה ובשלל צבעים – הכול לפי בקשת הלקוח, ובמחירים שווים לכל נפש.

בין הלקוחות שכבר עיצבו אצלנו רכבים

 
  • קאסטרו.
  • אנשי ציבור, פוליטיקאים ומועמדים לרשויות מקומיות.
  • מוקד אמון.
  • קופ"ח מאוחדת.
  • אלפי לקוחות פרטיים.
 
 
רוצים לעצב את הרכב בעיצוב חגיגי ליום שמחתכם?
אין כמו בלוני הליום עם הדפס אישי לרכבכם ולרכבי האורחים!
מתכננים אירוע? בין אם מדובר בחתונה, בברית/ה או בבר/בת מצווה, אין כמו בלונים בשביל לשמוח ולשמח. אנו בבולי בלון מתמחים בעיצוב רכבים עם סידורים מיוחדים ובשלל צבעים. את הצבעים, נוכל להתאים, למשל, לצבעים המתוכננים בעיצוב האירוע עצמו, ובכך לשמור על רצף עיצובי ועל חזות מושקעת.

כמו כן, ניתן להדפיס על הבלונים את שמות החוגגים, ברכה, או כל מסר אחר העולה על דעתכם.

כדי לא לקפח את האורחים, ניתן גם להיעזר בבלוני הליום כדי להודות לאורחים שבאו לחגוג עמכם. קשירת בלוני הליום על רכבים תעלה חיוך על פני כל אחד ואחת מהאורחים שלכם, ותהווה סיום מתוק לערב בלתי-נשכח.
חייגו עוד היום לבולי בלון ונשמח לספק לכם בלוני הליום לרכבים, עם ההדפס הרצוי ובצבעים הנכונים, אותם נתלה עבורכם על כל הרכבים!

למידע נוסף ולהזמנות חייגו 2500735 - 052 או צרו קשר דרך האתר!