בלונים ככלי לקידום מכירות

 
אחד הדברים שבעלי עסק עושים על מנת לגרום למכירות שלהם לצמוח הוא שימוש בבלונים ככלי פרסום. מדוע הם משתמשים דווקא בכלי זה? מה הופך את הכלי הזה ליעיל? על שאלות אלה ועל אחרות, ננסה לענות במאמר המובא לפניכם.

יתרונות הבלונים ככלי פרסום

 
בהשוואה למוצרי פרסום אחרים, עלות הבלונים נמוכה יחסית והאפקטיביות שלהם מורגשת באופן ניכר. קשה מאוד למצוא בן אדם שיטען שאינו אוהב בלונים. לכן, אין ספק שמדובר במוצר פרסומי שפונה לקהל רחב. יתרונו נעוץ בצבעוניות העזה שלו, אחד הפרמטרים החשובים שמושכים את תשומת ליבם של לקוחות פוטנציאליים. אך מעבר לכך, זהו מוצר שמציף את בני האדם בנוסטלגיה לימי ילדותם. תחושה חיובית זו גורמת להם להימשך אליו ולבדוק את העסק שמשתמש בו.
 
עיצוב בלונים לקידום מכירות - סניף דומינוס פיצה
 

לבלוט מעל כולם

 
 
בלונים מגיעים במגוון רחב של צבעים וצורות, עובדה המאפשרת לבעלי עסקים להשתמש בהם בכל מיני דרכים יצירתיות ומקוריות, למשל: אם תנפחו בלון גדול בהליום ותקשרו אותו על גג העסק שלכם, תוכלו לגרות את תשומת ליבם של לקוחות פוטנציאליים, שיסתקרנו לבדוק אילו מוצרים או שירותים אתם מציעים להם.

באותו אופן ניתן להכין שער כניסה שכולו בנוי מבלונים, או לפזר באופן חופשי בלונים בעסק שלכם כדי להעניק ללקוחות שלכם הרגשה חגיגית ונעימה.
 
דוגמא להדפסה על בלונים עבור חברת סלקום
 
גם אם תחלקו אותם ללא כל תמורה ללקוחותיכם, הם יתמלאו בתחושה טובה אשר ותגרום להם לשוב ולקנות אצלכם שוב ושוב כדי ליהנות בכל פעם מחדש מהיחס הלבבי שאתם מעניקים להם. כפי שאתם יכולים להבין, אין זה משנה כיצד תבחרו לפרסם את העסק שלכם, כל עוד אתם משתמשים בבלונים – אתם תבלטו מעל המתחרים שלכם וכך תגרמו ללקוחות שלכם להעדיף אתכם על פניהם.

כלי פרסום שעובד באמת

 
כיום קיימות טכנולוגיות הדפסה המאפשרות להדפיס בקלות על בלונים כל דבר - לוגו, סלוגנים ו/או כל דבר שעולה בדעתכם. לא מעט אנשים עושים שימוש בבלונים ככלי לקידום המכירות של העסק שלהם.

לפעמים הם מסתפקים בסידורים מרשימים של בלונים בעת אירוע השקה, כנסים וועידות. פעמים אחרות הם דואגים לחלק ביציאה לכל אדם בלון צבעוני עם הלוגו של העסק. לפעמים הלקוחות מופתעים להגיע לרכב שלהם בתום האירוע, כשלפתע הם שמים לב שבלון עם פרטי העסק נקשר לאחת המראות שלהם.אם רק יכלו לעקוב ע"י מצלמות אבטחה בחניון אחר תגובות הנהגים - היה ניתן לראות שרובם ככולם מחייכים ומייחסים תשומת לב לאטרקציה הזו.

אבל בינינו, לא משנה באיזו דרך בית העסק השתמש בבלונים לצורך פרסום. כך או כך, אין ספק שהמראה האסתטי והססגוני, מצליח לסחוט חיוכים מצדם של הלקוחות. האירוע נחרט לטובה בזיכרונם ובפעם הבאה שהם יזדקקו למוצר או לשירות שבית העסק מציע, הם יבחרו לפנות אליו.
חברת בולי בלון מומחית בעיצוב בלונים לאירועים. החברה בעלת למעלה מ- 20 שנות ניסיון בתחום וצוות מיומן, אשר יעזור גם לאירוע שלכם להתרומם לשחקים ולמכירות שלכם לנסוק אל על.