בלונים לאירועים

בולי בלון שמחים להציע לכם מגוון רחב של אפשרויות בלונים, הדפסה לאירועים , חברות , מסיבות ובנוסף מיתוג מפלגות והדפסה על בלונים לקראת הבחירות של 2019. מתגו את העסק עם בלונים ממותגים בהדפסות מיוחדות, קשתות ועיצובים אישיים. צפו בפרויקטים שביצענו לאירועים עסקיים למיטב החברות. התקשרו : 03-9347232

בלונים לאירועים
בלונים לאירועים

בלונים לאירועים – עושים שמח

בלונים היו ונשארו מאז ומתמיד האלמנט הכי פשוט, ילדותי, צבעוני ומשמח בכל אירוע. הם יכולים לייצר תפאורה בכל חלל ולכל מטרה. באירועים משפחתיים, אירועים עסקיים, בחגיגות בבתי ספר, במתחמי משחק לילדים. לא צריך יותר מדי, כמה בלונים וכבר יש המון צבע ושמחה במקום.

אנחנו חיים היום בעידן בו אנשים מחפשים כל הזמן גימיקים משוכללים, אבל זה בהחלט מיותר. אנשים דווקא נמשכים לתפאורה הפשוטה והילדותית שכולנו מכירים מהילדות שלנו, מימי ההולדת שלנו ממסע החיים שלנו. כאשר אנו רואים בלונים, הם מעלים בנו את כל הזיכרונות הטובים שלנו ונוצר אתם חיבור מידי, הם הזיכרון הטוב והשמח של ילדותנו.

גם היום הם מככבים בכל יום הולדת אם זה לקטנים ואם זה למבוגרים, כל אירוע משפחתי בבית או במקום אחר. אין יום הולדת במסעדה שלא מתחילים עם מיליון בלונים ומנצלים את כל החידושים האחרונים בתחום.

בלונים לאירועים הם השמחה המתפרצת בכל אירוע.

ילדים עפים על בלונים

אם יצא לכם לראות פעם ילד רץ אחרי בלון, בוודאי הבנתם שבלון הניילון הצבעוני הזה גורם לילדים לצאת מגדרם מרוב שמחה. הם רצים אחריו, מנסים לתפוס אותו, הוא חומק מהם וזה בשבילם המשחק הכי כיפי שהם מכירים.

הסיבה היא גם שמאוד פשוט לשחק עם בלון, לא צריך לדעת יותר מדי. פשוט רצים אחריו והוא מתחבא, חוטפים אותו והוא עף. ילדים עפים על בלונים. הם אוהבים אותם בכל הצורות והצבעים ויש כאלה שבימי ההולדת שלהם ההורים שלהם קונים להם את הבלונים עם הדמויות שהם אוהבים ואין דבר שמשמח אותם יותר מזה.

יש נערות שבימי ההולדת שלהם ממלאים להם את כל החדר בבלונים ואין אושר ומראה יותר עצום ומרגש.

בלונים לאירועים הם אטרקציה בכל מסיבה ואירוע של ילדים.

עיצוב בלונים לאירועים ולימי הולדת ובת מצווה

הטרנד הכי גדול היום באירועים פרטיים כמו יום הולדת של בנות או בת מצווה זה לעצב קיר שלם מבלונים או אלמנט מרכזי בתפאורה במקום האירוע המורכב כולו מבלונים. זה יכול להיות הר שלם של בלונים בצבעים שהנערה אוהבת, זה יכול להיות קישוט למסעדה בה חוגגים את בת המצווה או בכל מקום אחר. נוסף לבלונים אפשר להוסיף גם קישוטי בלונים בתקרה, ברכות שעשויות מבלונים את הגיל וכל אלמנט אחר של בלון שמוסיף צבע לחגיגה.

זהו מראה מתוק ועוצר נשימה ואין ילדה שלא מתרגשת מכך שכל הבלונים הוורודים האלה מחייכים רק אליה ביום החגיגי שלה. הרבה פעמים מזמינים ההורים גם זר בלונים מיוחד עבור ילדת היום הולדת או בת המצווה.

מסיבות רווקות, הצעת נישואין ובריתות – על הבלון לבדו

יש היום כל כך הרבה בלונים במגוון עצום של צבעים ודוגמאות. כסף וזהב, צבעים פסטל וצבעים חזקים שמהווים האטרקציה של התפאורה בכל אירוע. הם מככבים במסיבות רווקות, יש המתכננים הצעת נישואין מבלונים, אין בריתה שאין בה בלונים ולעתים גם עם הדפסת השם של הרך הנולד ואין מסיבת רווקות שלא מוצפת בבלונים עם הצבע האהוב על הכלה המיועדת ולעתים גם עם הדפסת שמה במיתוג אישי.

בלונים לאירועים אפשר לעצב היום על קיר מבלונים, ברכות מבלונים, הררי בלונים,  שערי כניסה ככל העולה על הדמיון. אין תפאורה יותר מתוקה מבלונים ואין מישהו שלא רואה אותם ומרגיש שמחה בלב.