בלון לב

בלון לב
בלון לב

המאה העשרים תיחשב תמיד אחת המאות שבהן ההתקדמות הטכנולוגית האדירה שינתה לתמיד את העולם. אבל לא רק בתחום הטכנולוגיה התחוללו שינויים, אלא גם בקודים החברתיים ובסמלים שלהם. אחד הסמלים שעוצבו במהלך המאה הזאת הוא סמל הלב – סמל של אהבת נצח, ידידות אחדות וחוזק. עם הזמן עוצבו על ידי אנשי מקצוע ומעצבים איכותיים מגוון סמלים. עם הסמלים היותר משמעותיים כאמור ניתן למנות בלון לב איכותי. מה זה בעצם בלון לב ואילו סוגים של בלונים קיימים? מתי כדאי וצריך לעשות שימוש בסוג הזה של בלון? אילו סוגים נוספים של בלונים ניתן למצוא? היכן ניתן למצוא בלונים איכותיים בשלל צורות וצבעים? להלן כל התשובות.

מה זה בלון לב ואילו סוגים של בלונים קיימים

בלון לב כשמו כן הוא, הינו בלון בצורת לב. הבלונים מהסוג הזה, כמו גם בלונים במגוון רחב של צורות ועיצובים, הפכו נפוצים במיוחד כאשר הטכנולוגיה אפשרה לעצב בלונים מעבר לבלונים הבנאליים בצורת כדור או אגס.

  • בלון לב גדול: בלון לב גדול הוא בלון שיכול להגיע לבדו או יחד עם בלונים נלווים אחרים. הוא יכול להיות מתנה בפני עצמה, או הקדמה למתנה משמעותית יותר.
  • בלוני לב קטנים: בלוני לב קטנים יכולים להיות גם הם חלק מזר בלונים לאירועים. הם יכולים להיות משולבים בצורה מתוחכמת בתוך הזר, אבל יכולים לעמוד בפני עצמם, הכל בהתאם לאופי האירוע שבו הם מככבים.

המצאת בלוני האלומיניום והוספת האפשרות למילוי שלהם בגז הליום הפכה את בלוני הלב לפופולאריים במיוחד במסיבות יום הולדת כמו גם במתנות בין בני זוג ליום ההולדת או ליום הנישואין.

מתי אפשר וצריך לעשות שימוש בבלוני לב

למעש, קישוט באמצעות בלון לב או הענקת בלונים מהסוג הזה כמתנה לאנשים אהובים אינם מוגבלים בהכרח לסוג ספציפי של אירוע. נכון אונם שבמסיסות ים הולדת או בימי שנה לנישואין, הבלונים כאמור יכולים לככב, אבל עם הזמן התברר שהבלונים הללו שימושיים באופן כללי. בסידורי בלונים לחתונות או לאירועים משפחתיים, ואפילו באירועים חברתיים, הפכו בלון לב יחד עם מגוון רחב של סוגי בלונים אחרים, לחלק בלתי נפרד מהאירועים הללו.

  • בלון לב גדול: בלון לב הוא, כאמור, בלון שאפשר להעניק אותו לחבר או חברה, לבעל או אישה וגם לילד האהוב.
  • סידור בלוני לב: סידור בלוני לב או בלוני לב המשולבים עם בלונים אחרים יכולים גם הם להוות מתנה בפני עצמה, או לשמש תפאורה להצעת חברות, הצעת נישואין או יום שנה, כשהם מלווים בתשורה מתאימה.

אם יש לך עניין בסידור או עיצוב אירוע באמצעות בלון לב ומגוון בלונים בצורות ובצבעים שונים, זה בהחלט המקום הנכון עברך. זה המקום וזה הזמן ליצור איתנו קשר. המומחים שלנו ילמדו את הצרכים שלך ויסייעו לך בבחירת הסידור המתאים ביותר עבורך.

יצירת קשר

נשמח לסייע לכם בכל עניין, אנא מלאו את הטופס וניצור עמכם קשר בהקדם, צוות בולי בלון

0

סל הקניות

Quantity: 0 Items: 0
The Cart is Empty
No Product in the Cart!
גלילה לראש העמוד
Call Now Button