קשת בלונים

קשת בלונים לאירוע מושלם

קישוט האירוע והצבת התפאורה עם קשת בלונים נמנים עם המטלות היותר משמעותיות בדרך לאירוע מוצלח. בשנים האחרונות השתרשה המגמה לקשט אירועים באמצעות בלונים, מה שהפך את קישוט האירוע למלאכה מעניינת יותר מצד אחד, ואת הקישוטים למותאמים יותר לאופי האירוע מצד שני. אחד המרכיבים היותר מעניינים בקישוט האירוע, הינו הצבה של קשת מבלונים איכותית ומעניינת, במקומות שונים במרחב או באולם שבו נערך האירוע.

בשורות הבאות נרחיב את היריעה בנושא ונביא דוגמאות שונות ואפשרויות מקובלות להצבה של קשת עשויה בלונים במרחב. מהם היתרונות הגלומים בקישוט האירוע באמצעות בלונים? מה זה קשת של בלונים ואיך היא משתלבת במרקם הכללי של התפאורה? באילו מקומות אפשר להציב את קשת הבלונים? אילו סוגים של קשת קיימים? היכן ניתן להזמין קישוט אירוע באמצעות בלונים? כדאי לקרוא – כל התשובות בהמשך המאמר.

קשת בלונים היא יצירה המשמחת לבבות

בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר יצירות של שערי בלונים מה שנקרא "קשת בלונים" המככבים בשלל גדלים וצבעים בכל אירוע. קשת הבלונים היא מעין שער גדול, גבוה ורחב העשוי כולו מכמות נכבדה של בלונים הנקשרים זה לזה והופכים לסוג של מיצג פסל בדמות קשת.

דרך הקשת הזו יעברו ילדי בר ובת מצווה, ילדי יום הולדת, ובעלי שמחה כאשר היא אף נבנית במיוחד במוסדות מסוימים עבור ילדי הגן החדשים, ילדים שעולים לכיתה א' ועוד. היא תמיד משמחת ויש סיבה לנוכחותה. תמיד מזכירה על מה השמחה. הבלונים מחזיקים מעמד זמן רב עד סוף האירוע ולעתים היא הוא נותרת במקומה כמה ימים.

מתי משתמשים עם קשת בלונים?

קשת בלונים גם למי שעולה לכיתה א

עלייה לכיתה א' היא תמיד אירוע משמח ומרגש עבור הילדים ועבור ההורים. כל בית ספר בוחר לציין את זה בצורה ייחודית ומרגשת. כיוון שמדובר בכניסה הראשונה של ילד לבית ספר, מאז שהיה בגן, יש הרבה בתי ספר שמזמינים קשת של בלונים אשר מהווה את שער הכניסה החגיגי בפעם הראשונה של הילדים האלה אל בית הספר.

אפשר להזמין קשת בלונים בכל מיני צבעים אפשר לחגוג את יום העצמאות עם קשת בלונים בכחול לבן או כל שילוב אחר של צבעים, והעיקר שיהיה שמח.

שער בלונים לחנות חדשה

חנוכת חנות חדשה היא סיבה למסיבה ואין כמו קשת רחבה של בלונים צבעונית וגדולה כדי להעביר את המסר של החגיגיות, התקווה והשמחה. יש טרנד גדול בקרב חנויות בכל מיני מקומות, שכאשר נפתחת חנות או סניף חדש של מותג מסוים, מקשטים את הכניסה בקשת בלונים לעתים בצבעי הלוגו של החנות. אם למשל זה היה מקדונלדס אז זה היה בצהוב.

קשת הבלונים היא יצירה יפה ומיוחדת המזמינה את הלקוחות להיכנס דרכה ולהשתתף בחנוכת המקום החדש, והיא תמיד בולטת ומעוררת עניין ושמחה רבים.

זוהי תפאורה נהדרת ולעת עתה, המחיר הכי זול הקיים למשהו כל כך מרשים בסכום די סביר ולכן הרבה מאוד עסקים מנצלים זאת מיכל בלונים.

לספר על מבצע חדש

חנויות או מותגים היוצאות במבצעי הטבות, מבשרים על כך הרבה פעמים בהקמה של גשר בלונים בכניסה של החנות שלהם בקניון או ברחוב או בכל מקום אחר.

הבלונים מושכים תשומת לב ועושים את העבודה. הם מקדמי מכירות מצוינים. הם יעשו לכם יחסי ציבור "יודיעו" לכולם להגיע אליכם גם בלי שתכריזו על כך ברמקול. הם יבלטו, הם ישטפו את הכניסה בשלל צבעים ואתם תקבלו את הטרפיק שאתם זקוקים לו לחנות החדשה או למבצע המכירות שלכם. קשת בלונים עושה פרסום יותר מכל פרסום חוצות בכל מקום בו היא ממוקמת ועושה כל כך הרבה רוח…

קשת בלונים לתפאורה מושלמת

  • מגוון: באמצעות קשת בלונים ובכלל, ניתן ליצור מגוון סוגים של תפאורה, בהתאמה לצרכים ולהעדפות של בעלי האירוע.
  • דרישות: הצבת תפאורה באמצעות בלונים דורשת אמנם מקצועיות, אבל מידת המאמץ הפיזי הכרוכה בה איננה דומה לזאת של הצבת תפאורה מהסוג הישן.
  • מחיר: הצבת קשת שעשויה מבלונים כרוכה אמנם בתשלום, אבל המחירים של בלונים עשויים להתגלות, בסיכומו של עניין, כנמוכים מאלה הנדרשים בכל קונסטלציה אחרת.

מה היתרונות של קישוט אירוע באמצעות קשת בלונים ?

עד לא מכבר, עריכת אירוע נחשבה למשימה לא פשוטה. אחד המרכיבים המרכזיים בכל אירוע שמכבד את עצמו, הינו הצבת התפאורה והקישוטים באירוע, באופן שישקף את אופי האירוע מצד אחד, ויעניק לבעלי האירוע ולחוגגים את ההרגשה המתאימה הנדרשת על מנת לגרום לאירוע להצליח. בעבר, הצבת התפאורה נחשבה לחלק היותר קשה בעיצוב האירוע. לרוב הדרשו כמה אנשים על מנת להביא למקום את המרכיבים השונים של התפאורה, ולהציב אותם במרחב שבו האירוע נערך.

התפאורה והקישוט כללו מרכיבים שונים, המותאמים לקונספט של האירוע. ארגזים, עציצים, מסגרות ועוד. הכניסה של הבלונים הכלל ושל קשת בלונים איכותית בפרט לעולם האירועים והקלות היחסית שבה ניתן ליצור באמצעותם את האווירה הנדרשת, שינו מהקצה אל הקצה את התחום.

bulybaloon.co.il

קשת בלונים לברית במבצע

חגיגת ברית או בריתה היא אחת החגיגות המרגשות ביותר. ההתרגשות גדולה, ויחד איתה התקוות והתוכניות לילד החדש. אבל השלב הראשון הוא חגיגת הברית – החגיגה שמכניסה את הילד החדש למשפחת היהדות. ארגון מסיבה מהסוג הזה איננו פשוט, בעיקר בגלל לחץ הזמן. לכן חשוב מאד לדעת שקיימים פתרונות שיכולים לסייע בכמה מובנים. אחת הסוגיות בארגון ברית היא התפאורה לאירוע. נכון להיום ניתן לארגן את התפאורה לאירוע בקלות ובמהירות יחסית. אחד המרכיבים היותר מעניינים בתפאורה לאירוע הינה קשת בלונים לברית או בריתה. מהי בעצם קשת בלונים ומה התפקיד שלה באירוע? מהם המרכיבים של קשת בלונים לבריתה או ברית? אילו סוגים נוספים של סידורי בלונים ניתן למצוא? להלן התשובות.

קשת בלונים לברית והתפקיד שלה באירוע

קשת בלונים היא לרוב הדבר הראשון שבו נתקלים האורחים שמגיעים למסיבת הברית, הבריתה או כל חגיגה אחרת. קשת בלונים לברית או בריתה יכולה להיות מותאמת בצורה מושלמת לאופי האירוע. מדובר בסידור ייחודי של בלונים, שכולל הן בלונים בצבעים והן בלונים עם כיתובים. איש המקצוע המארגן את הקשת ידאג לשילוב בלונים שיתאים לאופי האירוע ולהעדפות של ההורים המאושרים ומארגני האירוע באופן כללי. הקשת יכולה להיות מוצבת בכניסה לאירוע, או לחילופין יכולה להיות מוצבת יותר מאשר קשת אחת, באזורים שונים בחלל שבו האירוע נערך. מדובר באטרקציה איכותית וייחודית, אשר מוסיפה נופך ייחודי לאירוע ומשרה אווירה שמחה ואיכותית.

המרכיבים של קשת בלונים לברית או בריתה נקבעים על פי ההעדפות של ההורים. הן הצבעים והן הסוג של הבלונים, כמו גם הכיתוב שעליהם, נבחרים על ידי ההורים המאושרים. באופן כללי המטרה של הקשת כפי שכבר הוזכר היא להוסיף נופך ייחודי ושמח לאירוע, אבל לא להפריע למהלך התקין שלו. לפיכך הבחירה היא בצבעים שמחים וכיתוב שהולם את האווירה.

קשת בלונים לברית וסידורי בלונים נוספים

ואולם מעבר להצבה של קשת בלונים לברית, ניתן להציב באירוע גם סידורים נוספים. ניתן להציב זרי בלונים על כל שולחן באירוע, או סידורי בלונים איכותיים בפינות שונות בחלל שבו נערך האירוע. היתרון הגדול של עיצוב התפאורה באמצעות בלונים הוא המגוון הרחב של אפשרויות המאפשרות לייצר כל סוג של אווירה. גם קשת הבלונים עצמה יכולה להיות מעוצבת באופנים שונים ובעיצובים שונים של צבעים על פי הבחירה של ההורים. המגוון הרחב של בלונים, יחד עם הדמיון הפורה של המעצבים ושל מארגני האירוע, יכול להניב מגוון רחב מאד של אפשרויות עיצוביות. אם יש לך עניין להפוך את החלל שבו נערך טקס הברית שלך למקום מרשים עם אווירה איכותית וייחודית, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת והמומחים של בולי בלון יחזרו אליך בהקדם. הם יסייעו לך לבחור את המראה ואת האווירה הנדרשת לך באירוע.

שאלות נפוצות על שער בלונים

עד לא מכבר, עריכת אירוע נחשבה למשימה לא פשוטה. אחד המרכיבים המרכזיים בכל אירוע שמכבד את עצמו, הינו הצבת התפאורה והקישוטים באירוע, באופן שישקף את אופי האירוע מצד אחד, ויעניק לבעלי האירוע ולחוגגים את ההרגשה המתאימה הנדרשת על מנת לגרום לאירוע להצליח.

  1. יש מגוון עצום של בלונים שמתאימים לכל סוגי האירועים
  2. משנה לכם את האירוע לטובה
  3. מחיר שווה לכל כיס

מה היה לנו עד עכשיו בעמוד?

יצירת קשר

נשמח לסייע לכם בכל עניין, אנא מלאו את הטופס וניצור עמכם קשר בהקדם, צוות בולי בלון

1

סל הקניות

Quantity: 1 Items: 1
קאפה קיר מעוגל - איסוף עצמי בלבד - גובה 2 מ', רוחב 1 מ', עובי 10 מ"מ, (ניתן להזמין גם בגובה 1.80 או 1.60) לא כולל בסיסים.
100 
No Product in the Cart!
100 
גלילה לראש העמוד
Call Now Button