קשת אורגנית

אחד המרכיבים היותר חשובים באירוע הוא העיצוב שלו. מצד אחד, בעלי השמחה מעוניינים בעיצוב עשיר ככל שניתן ויצירת האווירה המתאימה באירוע. מצד שני, מדובר באירוע שיימשך מספר שעות, ויצירה של עיצוב ייחודי עבורו עלולה לעלות ממון רב. הפתרון טמון, לפיכך, ביצירת רושם עז מצד אחד תוך שימוש באמצעים שאינם דורשים השקעה כספית גדולה מדיי. כיום, הפתרון האיכותי והטוב ביותר הוא קישוט באמצעות בלונים, בדגש על בלוני קשת אורגנית לאירועים. מה זה קשת לאירועים? מה התפקיד של הקשת בעיצוב אירועים ובהזדמנויות אחרות? היכן אפשר למצוא בעלי מקצוע שיבנו קשת כאמור לעיל בצורה מקצועית ואיכותית? במאמר שלפניכם נשיב לשאלות בללו.

קשת אורגנית – מה זה בעצם

כאמור, בלונים הם אמצעי איכותי, זמין ולא יקר. הבלונים הם כלי נוסף שמעצבי אירועים יכולים להשתמש בו על מנת להשיג את האפקט הרצוע באירוע. זאת, בהתאמה לסוג האירוע ולמקום שבו הוא נערך. בין שאר המרכיבים של העיצוב ניתן למצור קשת אורגנית  עיצוב ייחודי של בלונים בצורת קשת, שזה אומר חצי סהר. הקשת לאירוע נותנת מענה בכמה וכמה מצבים באירוע.

  • בכניסה לאירוע: קשת בלונים אורגנית יכולה להיות מוצבת בכניסה לאירוע, ומאפשרת למתכנני האירוע להכניס את האורחים לאווירה כבר בשלבי הפתיחה.
  • בכניסת חתני השמחה לאולם: גם הכניסה של חתני השמחה לאולם מהווה אירוע משמעותי ויש לקבם אותה בצורה המושכת ביותר. קשת לאירוע יכולה להשיג את המטרה הזאת בצורה הטובה ביותר.
  • בחלק המרכזי באירוע: לכל אירע יש חלק מרכזי. בחלק הזה כוכבי האירוע מתברכים או מברכים את הקהל. אם הם עומדים מתחת לקשת עשויה היטב של בלונים, הרושם עשוי להיות חזק מאד.

איך קשת אורגנית בנויה

קשת אורגנית של בלונים לאירועים היא בוג חדש יחסית של עיצוב. מדובר בבלונים מעוצבים בגדלים שונים, המורכבים יחד על גבי קשת. קשת מעניקה להם מראה ייחודי ועוצמתי מאוד. מתכנני העיצוב של האירוע בוחרים הן את סוג הבלונים שיורכבו בתוך הקשת, הן את הצבע והן את הגודל של הבלונים.  אם מדובר באירוע שנערך בתוך אותם, הקשת אמורה להחזיק מעמד לאורך כל האירוע ואף לאחריו. אם האירוע נערך תחת כיפת השמיים, חשוב לבנות קשת שתתאים לנסיבות. הקשת כאמור יכולה להחזיק מעמד יותר מיום אחד, כך שבאירועים מיוחדים אפשר לארגן אותה מראש ולמנוע אי נעימויות ביום האירוע עצמו. לעיתים מזומנות, הקשת האורגנית מלווה גם בשלט ברכה המעצים את האיכויות שלה.

אם יש לכם עניין בהכנת סידורי בלונים לאירועים, ובראשם קשת לאירוע איכותי, זה בהחלט המקום הנכון עבורכם. כדאי ליצור קשר כעת והמומחים של בולי בלון – בלונים לאירועים ולהזדמנויות חגיגיות יחזרו אליכם בהקדם. הם יסייעו בבחירה ובהתאמה של סידור בלוים איכותי שיתאים בדיוק לאירוע שלכם.

יצירת קשר

נשמח לסייע לכם בכל עניין, אנא מלאו את הטופס וניצור עמכם קשר בהקדם, צוות בולי בלון

1

סל הקניות

Quantity: 1 Items: 1
קאפה קיר מעוגל - איסוף עצמי בלבד - גובה 2 מ', רוחב 1 מ', עובי 10 מ"מ, (ניתן להזמין גם בגובה 1.80 או 1.60) לא כולל בסיסים.
100 
No Product in the Cart!
100 
גלילה לראש העמוד
Call Now Button