תוכן עניינים

בלונים לפורים

כל מה שצריך לדעת על בלונים לפורים

כמו בכל שנה, גם ב-2024 צפוי החג להוציא אל הרחובות מאות אלפי ילדים, בני נוער ומבוגרים העוטים על עצמם סגנונות שונים של תחפושות ואיך אפשר בלי בלונים לפורים. 

בניגוד לחגים אחרים, הדגש בפורים הוא על האווירה השמחה, ולאו דווקא על ההלכות הדתיות. עם זאת, אי אפשר להתעלם מהעובדה שבמהלך פורים נוהגים יהודים לשמוע את מגילת אסתר בבית הכנסת ולמחות בקול גדול בכל פעם בה מוזכר שמו של המן הרשע. תחשבו שבנוסף לכל זה יש גם בלונים לפורים במגוון צורות מכל הגוונים והסוגים.

גלריית תמונות - בלונים לפורים

כל מה שצריך לדעת על קרנבל פורים לבית ספר עם בלונים

חג הפורים הוא חג המסכות והמסיבות המוזכר אצלנו במקורות, והוא מסמל את הצלת יהודי שושן מתוכניותיו הזדוניות של המן הרשע. לחג הפורים מסורות רבות, וכמה מהן הן תחפושות, תהלוכות, סעודות פורים, אכילת אוזני המן, ועריכת מסיבות וקרנבלים. בבתי ספר רבים עורכים מסיבות פורים לילדים ולהורים כאחד ויש בתי ספר המקיימים אותן בשעות הלימודים ויש העורכים אותן בשעות הערב כדי לאפשר להורים ולילדים ליהנות יחד מקרנבל צבעוני ומלא פעילויות.

מה צריך כדי לערוך קרנבל פורים מוצלח בבית הספר

על מנת להצליח עם מסיבת פורים עם בלונים בבית הספר מומלץ להיערך לכך מראש ולא להשאיר את התכנון לרגע האחרון. מכיוון שמדובר בילדים, מומלץ לתכנן פעילויות שונות על מנת שהילדים לא ישתעממו לאחר כמה דקות באירוע. פעילויות פורים ניתן לארגן בצורת מתנפחים שונים להנאת הילדים, מופעים של אמנים שונים, אמני בלונים, זמרים, ליצנים, קוסמים וכדומה. גם משחקי חברה בין כיתתיים אפשריים בעת הקרנבל בבית הספר והדבר תלוי בכושר הארגון והדמיון של צוות המורים וההורים בבית הספר.

האלמנטים החשובים בארגון קרנבל פורים בבית ספר הם:

  • פעילויות לילדים ולהורים
  • אוכל ושתייה
  • מוסיקה
  • קישוט המקום

לגבי פעילויות לילדים ולהורים ניתן לארגן את כל הדברים שנימנו למעלה, וכן פעילויות משותפות רבות להורים וילדים בעת המסיבה עם הבלונים לפורים.

אוכל ושתייה – יש לארגן עבור הילדים אוכל שהם אוהבים, וניתן לצורך כך לשכור דוכני אוכל מקצועיים כדוגמת דוכן שערות סבתא, דוכן נקניקיות, דוכן פופ קורן וכדומה. ברוב בתי הספר נרתם וועד ההורים המקומי, כדי לעזור בארגון האוכל וניתן להציב שולחנות עם הורים ומורים מחופשים שיהיו אחראיים על סידור והגשת האוכל לילדים ולהורים. אפשר לגוון באוכל ולהגיש גם חטיפים, עוגות ועוגיות, פירות מסוגים שונים, שתייה קלה וכדומה.

מוסיקה – במסיבות פורים יש צורך במוסיקה מוגברת ולשם כך על בית הספר להצטייד במערכת הגברה או שעליו לשכור מערכת הגברה מיוחדת לצרכים אלה. יש בתי ספר שמזמינים זמר או זמרת או שמשלבים בין מוסיקה משודרת לבין להקה של תלמידים המותאמת לצרכים אלה של המסיבה. בכל מקרה של מסיבה בחוץ יש להתאים את  מערכת ההגברה לגודל המקום, ולעוצמה שאתם מבקשים להשמיע את המוסיקה.

קישוט המקום – מסיבות פורים צריכות להיות מאד צבעוניות ומלאות חיים ואחת הדרכים הנהדרות לעשות זאת היא על ידי קישוט בבלונים. קישוט בבלונים אינו יקר, הוא מאד צבעוני, וניתן להשיג קישוטי בלונים בצורות מרהיבות ובגדלים שונים שיהפכו כל מקום לחי ותוסס.

בנוסף לבלונים לפורים, ניתן לקשט את המקום גם בעזרת שלטים וציורים שיכינו ילדי בית הספר מבעוד מועד, ויש בתי ספר שמקשטים את המסיבה לפי נושא מסויים. כך שאם הנושא של מסיבת פורים השנה הוא נסיכות ואבירים, יהיה כל העיצוב והקישוט בהתאם לנושא שנבחר.

0

סל הקניות

Quantity: 0 Items: 0
The Cart is Empty
No Product in the Cart!
גלילה לראש העמוד
Call Now Button