בלונים לגבר

בלונים לגבר
בלונים לגבר

אחת התפיסות השגויות שחלפו מהעולם זה מכבר, הינה המחשבה שבלונים נועדו אך ורק לנשים ולילדים. מזה כמה שנים ואפילו יותר קיים קונספט חדש בארגון אירועים – בלונים לגבר לאירוע מושלם. למה בלונים הפכו לכל כך מבוקשים באירועים? איך בלונים לגבר עשויים לתרום להצלחה של סוגים שונים של אירועים? היכן ניתן להשיג מגוון רחב של בלונים בצורות, צבעים ומרקמים שונים לאירועים? כדאי לקרוא – כל התשובות בהמשך.

למה בלונים הפכו לכל כך מבוקשים באירועים

מאז המצאתם היו הבלונים סוג של אטרקציה. בתחילת הדרך הבלונים נועדו דווקא לילדים, סוג של צעצוע שלרוב נעלם במהירות אחרי שהתפוצץ. ואולם הבעיה עם הבלונים היתה הקושי ליצור מגוון רחב של עיצובים באמצעותם. זאת, הן בגלל המרקם שלהם והן בגלל העדר היכולת לעצב אותם בצורות שונות. בעשורים האחרונים חלו שינויים משמעותיים שהביאו את הבלונים למרכז הבמה והפכו אותם למרכיב מרכזי בארגון התפאורה בכל אירוע:

  • שלל אפשרויות עיצוב: הבלונים בעידן החדש הם נוחים מאד לעיצוב. הדבר נכון תמיד, ונכון שבעתיים כשמבובר בבלוני מיילר – בלוני אלומיניום בשלל עיצובים, צבעים ומראות.
  • שלל צבעים: הבלונים מגיעים בשלל צבעים, מה שמאפשר לבחור את הצבעים המתאימים לסוג האירוע. בלונים לגבר יגיעו, מן הסתם, בצבעים כהים יותר ובלונים לילדים ולנשים עשויים להגיע בצבעים בהירים, נועזים ורומנטיים יותר.
  • ידידותיים לסביבה: בניגוד לבלונים של פעם, הבלונים נכון להיום, כולל בלונים לגבר, הם ידידותיים לסביבה ומשאירים מעט מאד פסולת אחרי שהם מתפרקים. הדבר נכון במיוחד כשמדובר בבלוני מיילר, העשויים אלומיניום דק.
  • קלות בעיצוב: עד לא מכבר, עיצוב אירוע דרש שילוב בין מחשבה מקורית למוכנות מקצועית. משמעות הדבר היתה החזקה של פריטי ציוד רבים, שנועדו ביסודם ליצירת האווירה המתאימה באירוע. השימוש בבלונים איכותיים ומעוצבים מייתר את הצורך במוכנות ובהחזקה של פריטים רבים. פריטים כאלה עדיין נדרשים, אבל ההשפעה שלהם היא משנית.

בלונים לגבר להצלחה באירוע

אחד היתרונות של האפשרות לעצב אירועים בקלות באמצעות בלונים, טמון בעובדה שבאופן הזה ניתן להתאים את העיצוב של האירוע לאדם שעבורו הוא נערך. כך, בלונים לגבר יתאימו לאירוע שמיועד לגבר במשפחה – האב, הבנים או הגברים במשפחה בכלל. בלונים לגבר יכולים להוות גם חלק מהתפאורה באירועים עסקיים או אירועים חברתיים שונים. זאת, כמובן, בהתאם לקונספט שנקבע מראש על ידי המארגנים של האירוע. אחד היתרונות הגדולים של הבלונים מהסוגים החדשים טמון בעובדה שניתן לצבוע אותם בשלל צבעים. בנוסף, ניתן להדביק על גבי בלונים כיתוב ייחודי ומותאם אישית, ולא את הכיתוב הבנאלי שהיה נהוג עד לא מכבר.

אם יש לכם עניין לארגן אירוע פרטי או חברתי בעיצוב מעניין וייחודי, זה המקום הנכון עבורכם. כדאי ליצור קשר כבר כעת והמומחים לעיצוב של בולי בלון יחזרו אליכם בהקדם. הם יסייעו לכם בבחירת הקונספט ובהתאמת בלונים לגבר ובלונים מסוגים אחרים לאירוע.

יצירת קשר

נשמח לסייע לכם בכל עניין, אנא מלאו את הטופס וניצור עמכם קשר בהקדם, צוות בולי בלון

0

סל הקניות

Quantity: 0 Items: 0
The Cart is Empty
No Product in the Cart!
גלילה לראש העמוד
Call Now Button