בלונים ליום הולדת

"בולי בלון" מספקים מגוון אפשרויות של בלונים לימי הולדת בכל הצורות ומכל הסוגים במחירים אטרטיביים.

תוכן עניינים

בלונים ושיהיה במזל

בלונים ליום הולדתיום הולדת היא סיבה למסיבה. יום חשוב לכל אחד, היום בו הוא נולד וכל אחד אוהב שיקיריו זוכרים את היום הזה, עושים לו הפתעה, קונים לו מתנות ויש שהולכים על מסיבות עם המון המון בלונים, כי אין כמותם כדי לשמח את הלב הנרגש.

כבר בימי ילדותנו הצעירים אנו נחשפים לבלונים. כאשר אנו בגיל הגן, אז הגננת תקשט את הגן עם בלונים ליום הולדת וכאשר אנו עורכים מסיבות יום הולדת בגינה הציבורית או בבית, תמיד יהיו שם בלונים. אין כמותם לצבוע את המקום ולעשות שמחה בלב. יש בהם משהו ילדותי, צבעוני וכל כך פשוט שהוא פשוט נכנס ללב והופך את המקום לחגיגה של ממש.

כך עוברות השנים ובכל שנה יש לנו יום הולדת עם בלונים בכל הצבעים, לעתים גם מגדלים ופסלים שעשויים מבלונים והליצן שיגיע לשמח את הילדים ביום הולדת שלנו גם ייצור חיות מבלונים וכולם שמחים כי אין כמו להחזיק בלון בצורה של צפרדע שעשויה מבלון אחד ארוך שהתקפל בכישרון רב לפרצוף של קווה קווה.

בלונים הם חובה בכל יום הולדת בכל גיל גם בגיל 100….

בני נוער חוגגים רק עם בלונים 

אם אתם רואים בני נוער יוצאים מהתיכון עם כמה בלוני הליום תלויים על חוט, סימן שיש להם היום יום הולדת. בשנים האחרונות הפך המנהג של מתן בלונים לחבר או לחברה הכי טובה ביום הולדתה לטרנד ומנה נפוץ באירועי יום הולדת אצל מי שכבר מזמן הם לא ילדים אבל בכל זאת אוהבים לקבל צרור בלונים ליום הולדת.

ויש כאלה שמקפידים גם לרכוש עבורם בלונים עם דמויות או פרצופי גיבורים שהם אוהבים עד היום, מתבגרים שמכורים לבוב ספוג או לספיידר מן גם בגיל שש עשרה ונהנים לקחת אותם בבלונים לחדר הפרטי שלהם.

אין יום הולדת של מתבגרים בלי צרור בלונים ואין חברים טובים ששוכחים לרכוש את הצרור הזה ואף לבקש בלונים מסוימים עם דמויות או בצבעים שחוגגי היום הולדת אוהבים. ככה חוגגים היום יום הולדת בגיל ההתבגרות.

יום נישואין זו סיבה מצויינת להביא בלונים

רבים מהזוגות נוהגים לשמח זה את זו במחוות יום הולדת שמתחילות בקישוט הבית עם בלונים והרבה פעמים מזמינים גם מעצב אשר יעצב להם פסל מרשים רק עם בלונים, מספר שנות הנישואין התאריך ועוד.

לעתים עושים זאת הילדים, הם מזמינים בלונים ליום הולדת ומעצבים לדוגמה את חדר האורחים לכבוד יום הנישואין של הוריהם והרבה פעמים זו רק ההתחלה של מסיבת ההפתעה, אבל ההורים נכנסים הביתה ורואים את כל היופי השקוף הזה ונמסים מהתרגשות

בלונים תמיד משמחים בכל גיל. זה לא משנה אם אתה בן 8 או שמונים, מראם של בלונים תמיד חגיגי תמים ופשוט ונכנס ללב.

השתחררת מהצבא?  יופי – לך לראות את החדר מלא בלונים שלך!

הפתעה עם בלונים ליום הולדת תמיד תחכה לחוגג היום הולדת, למתגייס ולמשתחרר בחדר שלו. זו יכולה להיות החברה שלו שתזמין לו 100 בלונים בצבע כחול לבן כמו הדגל או בצבעים של גולני או בצבעים של הכומתה הסגולה של גבעתי. בהחלט יכול להיות קשר בין הצבע של הבלונים לבין הסיבה למסיבה אם מדובר בשחרור מהצבא.

חדר מלא בבלונים 

חדר מלא בבלונים לימי ההולדת הוא כמו חנות ממתקים לאוהבי השוקולד וחדר מלא לגו לילדים קטנים. יש בהם משהו מאוד חמוד וזמני, עד שיוצא מהם האוויר הם משמחים, מקשטים כל חדר בצבע וביופי ויש גם שהולכים על בלונים של אותיות ויוצרים כיתוב מרגש. מזל טוב.

בלונים  – אין אין אין חגיגה

יום הולדת הוא אחד הימים הכי שמחים בשנה עבור כל אחד. כל אחד מתרגש לקראת יום ההולדת שלו ולא משנה מה גילו. לילדים צעירים עושים ימי הולדת מאוד שמחים וצבעוניים כי זו הילדות שלהם וזה העולם שלהם והוא צבוע בצבעים עזים של ילדותיות ושמחה.

בלונים תוכלו לקנות היום בחנות און ליין שלנו אחד המפעלים הכי מובילים בארץ.

יש לנו מבחר עצום והמחירים שווים לכל נפש.

אפשר לארגן יום הולדת רק עם בלונים והיא תהיה מוצלחת מאוד לא צריך שום תפאורה אחרת. בדרך כלל לימי הולדת מארגנים ההורים עיצוב שלם מבלונים לילד או ילדת היום הולדת.

קישוטי בלונים  – כמה שמחה

למשל: עמודי בלוני יום הולדת +הספרה של גיל הילד. בלוני הליום בתקרה, בלונים של מותגים מתוכניות טלוויזה, בלוני בועה עם הדבקת כיתוב קשת לכניסה , שם של הילד מבלונים ליום הולדת. תלית כיתובים על הקיר

מעמדים מעוצבים משולבים במספר סוגי בלונים במחר דוגמאות לפי התמונות שיש באתר

בלוני אהבה 

יום הולדת זו הזדמנות שלכם להביע אהבה לחוגג או חוגגת יום ההולדת ולכן רבים בוחרים בכל מיני בלונים ליום הולדת עם דוגמאות כמו למשל לבבות. לא צריך לרשום כלום, ללב יש מסרים משלו אין קישוטי בלונים יותר מרגשים מזה.

יש לבבות בגדלים שונים, לבבות חלקים, לבבות עם כיתוב, יש לב ענק חלול במבחר צבעים-מיוחד!!

נוכל לשזור לכן לב ענק מבלונים, ויש גם סטנד בצורת לב שניתן לשזור אותו בבלונים באיזה צבע שתרצו.

יצירת קשר

נשמח לסייע לכם בכל עניין, אנא מלאו את הטופס וניצור עמכם קשר בהקדם, צוות בולי בלון

0

סל הקניות

Quantity: 0 Items: 0
The Cart is Empty
No Product in the Cart!
גלילה לראש העמוד
Call Now Button