בלונים ליום הולדת

בלונים ליום הולדת
בלונים ליום הולדת

בלונים ליום הולדת – אין אין אין חגיגה…

יום הולדת הוא אחד הימים הכי שמחים בשנה עבור כל אחד. כל אחד מתרגש לקראת יום ההולדת שלו ולא משנה מה גילו. לילדים צעירים עושים ימי הולדת מאוד שמחים וצבעוניים כי זו הילדות שלהם וזה העולם שלהם והוא צבוע בצבעים עזים של ילדותיות ושמחה.

בלונים ליום הולדת תוכלו לקנות היום בחנות און ליין שלנו אחד המפעלים הכי מובילים בארץ.

יש לנו מבחר עצום והמחירים שווים לכל נפש.

אפשר לארגן יום הולדת רק עם בלונים והיא תהיה מוצלחת מאוד לא צריך שום תפאורה אחרת. בדרך כלל לימי הולדת מארגנים ההורים עיצוב שלם מבלונים לילד או ילדת היום הולדת.

קישוטי בלונים ליום הולדת – כמה שמחה

למשל: עמודי בלונים +הספרה של גיל הילד. בלוני הליום בתקרה, בלונים של מותגים מתוכניות טלויזיה, בלוני בועה עם הדבקת כיתוב קשת לכניסה , שם של הילד מבלונים. תלית כיתובים על הקיר

מעמדים מעוצבים משולבים במספר סוגי בלונים במחר דוגמאות לפי התמונות שיש באתר

בלוני אהבה – לבבות

 יום הולדת זו הזדמנות שלכם להביע אהבה לחוגג או חוגגת יום ההולדת ולכן רבים בוחרים בכל מיני בלונים ליום הולדת עם דוגמאות כמו למשל לבבות. לא צריך לרשום כלום, ללב יש מסרים משלו אין קישוטי בלונים ליום הולדת יותר מרגשים מזה.

יש לבבות בגדלים שונים, לבבות חלקים, לבבות עם כיתוב, יש לב ענק חלול במבחר צבעים-מיוחד!!

נוכל לשזור לכן לב ענק מבלונים, ויש גם סטנד בצורת לב שניתן לשזור אותו בבלונים באיזה צבע שתרצו.

יש בלונים בצורה של מכוניות ומטוסים המיועדים לימי הולדת של ילדים, ויש בלונים של פו הדב, הלו קיטי, פוקימון, מלך האריות. בלון מיני מאוס, מטוסי העל דוני. אולף לשבור את הקרח, מאשה והדב, ספינת פיראטים, היפהפייה הנרדמת, בלון עם דוגמת בוב ספוג, צבי הנינג'ה, אנה ואלזה, שילגיה וסינדרלה.

אין ילד אחד שלא חולם שכל הדמויות האהובות עליו יגיעו להשתתף ביום ההולדת שלו וזה בדיוק מה שקורה. הם שם עם בלונים לכבודו, ורק זה כבר משמח אותו עד השמיים. הוא מרגיש עטוף באהבה ע"י המשפחה, החברים ובעיקר יחד עם גיבורי העל שלו שבאו לאחל לו מזל טוב.