הדפסה על בלונים

חדש!
מחירון ההדפסות שלנו* לנוחיותכם.

*המחירון מתייחס להדפסה בצבע אחד על צד אחד של הבלון. 
המחירים כוללים מע"מ

צרו עמנו קשר לאפשרויות נוספות ומבצעים מיוחדים: 

 

הדפסה על בלונים
הדפסה על בלונים

הדפסה על בלונים – הכי שמח

לילד יש יום הולדת הוא בן חמש והוא מת על מכוניות, זה החלום שלו. כשהוא יהיה גדול הוא אומר שהוא רוצה להיות נהג מרוצים. עד שהוא יגשים את החלום, תוכלו לארגן לו יום הולדת של נהג מרוצים מהסרטים עם בלונים בדוגמאות של מכוניות ותוכלו להשלים את המיתוג של הצאצא היקר בהזמנה של הדפסה על בלונים.

בדרך כלל הדפסה על בלונים קשורה כמובן לאירוע. כאשר מדובר באירוע פרטי אז אפשר להדפיס על הבלונים ברכות לחוגגים, לאחל להם כל מיני איחולים, לרשום את הגיל שלהם ולאחל להם להגשים חלומות. לילד שרוצה להיות נהג מרוצים אפשר לקשט את חדר היום הולדת עם בלונים של מכוניו וגם להדפיס לו על בלונים "עילי נהג המרוצים העולמי", אם זה ישמח אותו אז מדוע לא?

בלונים בהצעת נישואין

אחד השימושים הכי גדולים בבלונים הם להצעות נישואין. בחור מתכנן להציע הצעת נישואין לחברתו. הם הכירו בחוף הים, אז מה המקום הכי מתאים להציע לה אם לא שם.

אפשר לקשט שטח גדול בים עם בלונים צבעוניים ואת ההצעה אפשר לעשות באמצעות הדפסה על בלונים "האם תינשאי לי".

אם הבחור מתכנן להציע לה כשהוא לוקח אותה לסיבוב במטוס פרטי מעל שמי הארץ, יחכה לה הבלון עם הצעת הנישואין למטה כשהם ינחתו או שהיא תראה אותו מתנפנף ממטוס אחר לידם ואז היא תבין שהטיסה בכלל לא תמימה ושהיא תיכף הולכת להיות מאורסת. אחרי מאמץ כזה היא בטח תגיד כן.

בדרך כלל נבחר מיקום הצעת הנישואין בהקשר של היכרות בני הזוג חוויה משותפת ועוד.

מסיבת הפתעה בטבע

בני ובנות זוג נוהגים להפתיע מעת לעת את בני זוגם ובעיקר כמובן לרגל יום הולדת. בלונים הם חלק מהתפאורה שתחכה להם בין העצים, שרשראות של בלונים צבעוניים תלויים, ועם הדלקת האור וצעקות "היום יום הולדת" ייחשפו גם הבלונים שעברו הדפסה על בלונים עם משפטים שהזמין מארגן המסיבה. זה יכול להיות "את הפרח שלי", "את הטבע שלי" ועוד משפטים שמתאימים למסיבת יום הולדת בטבע.

על בלונים אפשר להדפיס הכל. החל משם וגיל, וכלה בברכות ואיחולים. הבלון סובל הכל. תוכלו לבחור בבלונים בצבעים שהחוגגת הכי אוהבת ואם היא אוהבת ירוק כי ובגלל זה כל המסיבה הזו בטבע, תוכלו להזמין לה רק בלונים ירוקים.

את המשפט שרוצים להדפיס צריכים להתאים לאירוע עצמו ולבעל השמחה כמובן. אלה יכולות להיות מחמאות, מילים יפות וטובות שנותנות לצד השני הרגשה טובה. זה יכול להיות "אימא אוהבים אותך" במסיבת יום הולדת של אימא או "לסבא היקר שלנו" אם חוגגים יום הולדת שמונים לסבא משה. אנשים בכל גיל אוהבים בלונים ואוהבים לראות את שמם עליהם. זה משמח, זה חגיגי וזה עושה להם טוב בלב.