בלונים לחנוכה

חג החנוכה הוא חד שכולו שמחה, אור והדר. בניגוד לחגים היהודיים שהם דתיים בדרך כלל, מדובר בחג חילוני שהתהווה בנקודת זמן מוכרת וידועה גם בהיסטוריה הכללית. אחד המאפיינים הידועים והבולטים ביותר של החג הוא הדלקת הנרות והצפת הבתים של כלל החוגגים באור. עם זאת, בשנים האחרונות התפתחו גם סממנים נוספים לחג. זאת תוך הסתנכרנות עם המועד הייחודי של החג, סמוך לחג המולד הנוצרי והשנה האזרחית החדשה. חלק מהסימנים החדשים והיותר מעניינים של חג האורים הוא עיצוב חללים פנימיים שבהם מתקיימות מסיבות וחגיגות באמצעות בלונים לחנוכה. איך קרה שחג החנוכה שינה את פניו ואיך באים השינויים הללו לידי ביטוי? מהם בעצם בלונים עבור חנוכה ואיך הם משנים את האווירה? אילו סוגים של בלונים כאלה קיימים? היכן ניתן להשיג בלונים לחג החנוכה במבחר גדול ובאיכות גבוהה? כדאי לקרוא – כל התשובות בהמשך.

איך קרה שחנוכה שינה את פניו ואיך בלונים לחנוכה ישדרגו

כאמור, חג החנוכה הוא חג של שמחה וניצחון – ניצחון של המעטים על הרבים, הטובים על הרעים ובעיקר הניצחון של האור על החושך. רצה המקרה, וחג החנוכה נופל על מועד סמוך לחגים הנוצריים העיקריים – חג המולד מצד אחד והשנה האזרחית החדשה מצד שני. כיוון שכך, לחגיגות החנוכה נוספו בשנים האחרונות סממנים קוסמופוליטיים ברורים. בין השאר, ניתן למצוא לקראת החג שפע של בלונים לחנוכה בצורות שונות ומסוגים שונים. במדינות אירופיות שונות, כמו גם בארצות הברית ומדינו צפון אמריקה, חיברו יהודים ונוצרים כאחר את החגים. דוגמא טובה לכך היא בלונים בצורת חנוכייה כאשר כל אחד מהנרות דומה בעיצוב שלו לבגדים שלובש סנטה קלאוס.

מהם בלונים לחנוכה ואיך הם משקפים את השינוי באווירת החנוכה

כאמור, חג החנוכה שינה את פניו. לא עוד חג יהודי בלבד, עם הסממנים היהודיים, אלא חג קוסמופוליטי. חנוכה הוא חג של ניצחון, והמוטיב העיקרי שלו הוא אור. בעשורים האחרונים רבים מהחוגגים מקשטים את הבתים שלהם או את האולמות שבהם נערכות חגיגות חנוכה באמצעות בלונים לחנוכה. אם בעבר הבלונים היו בעלי מוטיבים יהודיים ברורים, הרי כיום אפשר למצוא גם סוגים אחרים.

  • זרי בלונים: זרי בלונים יפים ואיכותיים, שאפשר להביא כחלק מהתפאורה למסיבה או כחלק ממתנה שניתנת לכבוד החג.
  • בלונים לחנוכה בצורת סמלי החג: הטכנולוגיה המודרנית מאפשרת לייצר בלונים בצורות שונות. הצורות הללו כוללות סמלים שונים של החג – סביבונים, חנוכיות ונרות.
  • בלונים קוסמופוליטיים: נכון להיום ניתן למצוא גם בלונים לחג החנוכה המכילים סמלים קוסמופוליטיים – בלונים בצורת חנוכייה עם נרות, הן בצורה רגילה והן בצורה שמזכירה בדרך כזאת או אחרת את סנטה קלאוס איש המתנות גם חנוכה, חשוב לציין, הוא חג של מתנות.

כל בלונים לחנוכה ניתנים להדפסה בהדפס מיוחד, בהתאם לצרכים ולדרישות של מארגני האירוע והמשתתפים בו. מעוניינים לדעת עוד? צרו קשר כבר כעת עם המומחים של בולי בלון – בלונים לאירועים ולהזדמנויות חגיגיות.

יצירת קשר

נשמח לסייע לכם בכל עניין, אנא מלאו את הטופס וניצור עמכם קשר בהקדם, צוות בולי בלון

0

סל הקניות

Quantity: 0 Items: 0
The Cart is Empty
No Product in the Cart!
גלילה לראש העמוד
Call Now Button