חנוכייה מבלונים

חג החנוכה היה במהלך כל השנים, מאז התרחשו האירועים שבעקבותיהם הוא נחגג, לאחד החגים המסמלים יותר מכל את הגאווה היהודית ואת העדר היכולת של מעצמות שונות, גם אם הן חזקות וגדולות בזמנן, לכפות את הרצון שלהם ואת הפולחנים שלהן על העם היהודי. אחד הסמלים הידועים והברורים של חג החנוכה, ועל שמו בעצם נקרא הסמל הזה, הוא החנוכייה. בשנים האחרונות, השכילו מארגנים של מסיבות חנוכה ובכלל, לייצר גם חנוכייה מבלונים שתהווה חלק מהתפאורה במסיבות הללו. מהי בעצם החנוכייה ואיך היא הפכה לסמל המשמעותי ביותר של חג החנוכה? למה מסיבות חנוכה הן המהנות ביותר מבין כל מנהגי החגים האחרים? מה זה בעצם חנוכייה מבלונים ואיך זה עובד? להלן כל התשובות.

מהי בעצם חנוכייה ואיך היא הפכה לסמל המשמעותי של החג

חנוכייה היא בעצם מנורה, בדומה למנורת שבעת הקנים שהייתה נהוגה בבית המקדש. ואולם בניגוד למנורה המסורתית, מנורת החנוכה, היא החנוכייה, מונה לשעה קנים – שמונה עבור כל אחד מנרות החנוכה והנר התשיעי הוא השמש. חנוכייה מבלונים ובכלל, אמורה לסמל כמה וכמה דברים:
  1. נצח ישראל: החנוכייה מסמלת את נצח ישראל, שלא יישכח גם אחרי דורות רבים.
  2. הצלת עם ישראל: נס פך השמן הוא אחד הניסים היותר חשובים ומשמעותיים של החג. באמצעות פך שמן אחד, הצליחו הכוהנים בבית המקדש אחרי הטיהור שלו מאלילים, להדליק את נרות הקודש עוד שמונה ימים.
  3. אור לגויים: החנוכייה משמשת אור לעם ישראל ולגויים כאחד. מצוות הדלקת נרות חנוכה כוללת גם מצווה של הצגת החנוכייה על אדן החלון, כדי שגם השכנים יראו וידעו יש להם שותף ליום השמחה שלהם.
  4. חופש: מוטיבים חגיגיים שונים מסמלים בעם ישראל את החופש. עם זאת, החנוכייה היא המוטב האיכותי והייחודי ביותר לכך.
בגלל כל הדברים הללו, הפכה החנוכייה לסמל המשמעותי והעיקרי ביותר של החנוכה. זאת גם במקום בזמן שאין בו תפילה בציבור. לא בכדי, חנוכייה מבלונים היא פופולרית מאד במסיבות ובשמחות חנוכה שונות.

מסיסות חנוכה וההנאה הגדולה ביותר

מסיבות החנוכה בישראל נמנות עם המסיבות האיכותיות והשמחות ביותר. אנשים פרטיים, מקומות עבודה, תנועות נוער וכמובן בתי הספר, הפכו את שמחת החג למוטיב מרכזי בהתנהלות, בעיקר במדינת ישראל המודרנית. החג מסמל את האומץ ואת ההקרבה של עם ישראל, המתגלמים כולם בסיפורים של משפחת המכבים. גם אם בלי מילים\ שמחת החנוכה מזכירה בהחלט את השמחה על הקמת מדינת ישראל המודרנית. חנוכייה מבלונים הפכה, לפיכך, למוטב מרכזי בכל אחת מחגיגות החג. האפשרות לייצר חנוכייה כאמור מבלונים נוצרה רק בשנים האחרונות, עם השיפורים והשינויים בחומרים שמהם מייצרים בלונים לחג. אם יש לכם עניים לערוך מסיבה ולקשט אותה באמצעות חנוכייה מבלונים וסוגי בלונים אחרים, זה המקום הנכון עבורכם. צרו קשר כעת והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהמשך.

יצירת קשר

נשמח לסייע לכם בכל עניין, אנא מלאו את הטופס וניצור עמכם קשר בהקדם, צוות בולי בלון

0

סל הקניות

Quantity: 0 Items: 0
The Cart is Empty
No Product in the Cart!
גלילה לראש העמוד
Call Now Button