מיכל בלונים

מיכל בלונים
מיכל בלונים

תוכן עניינים

בלוני הליום בהכנה עצמית – מיכל בלונים

עולם הבלונים הקישוט והתפאורה האולטימטיבית בכל אירוע לא מפסיק לייצר לנו חידושים והמצאות שהמטרה שלהן היא להציע לנו מוצרים שימלאו את האירועים המשמחים בחיינו בהרבה מאוד בלונים ובמינימום עלות.

קחו למשל לדוגמה את מיכל בלונים הליום. אתם מכירים ילד או מבוגר שלא מתרגשים שמגישים להם זר בלוני הליום ליום הולדת, כן כן , אלה שלפעמים עפים לשמים ומתמזגים עם העננים. אבל כולנו גם יודעים שבלוני הליום זה מוצר יקר. הם לא עולים כמו בלונים רגילים, הם עולים הרבה יותר.

ואם בכל זאת יש לחברה הכי טובה שלכם יום הולדת ואתם רוצים להפציץ לה את האירוע עם חמישים בלוני הליום, במקום ללכת ולקנות לה את הבלונים תוכלו לקנות שקית בלונים וגם מיכל בלונים עם הליום ובצ'יק צ'ק הכי מהר שאפשר אתם תמלאו את הבלונים האלה באוויר ותהיה לכם כמות יפה מאוד של בלונים.

מיכל בלונים לקנייה

חדר מלא בבלוני הליום עם מיכל בלונים – עשו זאת בעצמכם

אם בת משפחה שלכם חוגגת יום הולדת או בת מצווה, או שהבן שלכם מתגייס, בלונים מיועדים לשני המינים והם עושים שמח לשניהם. כל מה שאתם צריכים כדי להפתיע את היקרים לכם, זה מיכל בלונים מלא בהליום ותוכלו במהירות רבה למלא 50 בלונים בהליום ולתת להם לעוף עד תקרת החדר והשמיים הם הגבול.

אם הייתם הולכים ורוכשים את כמות הבלונים הזו, סביר להניח שהיא הייתה עולה לכם הרבה יותר, אבל אם אתם רוכשים את המכל, אתם יכולים לקנות איזה בלונים שאתם רוצים ולמלא אותם בהליום. גם לחסוך כסף וגם לעצב בעצמכם את החדר.

אין מסיבת פרישה בלי בלונים עד התקרה

עסקים וחברות נוהגים בדרך כלל לקיים מסיבות פרישה. הם חושבים כיצד לעצב את המקום ומחליטים הרבה פעמים על בלונים שיקשטו את המסעדה, האולם או המקום בו מתקיימת המסיבה. כדי להוזיל עלויות הם יכולים לקנות כמויות יפות של בלונים ולקנות כמה מכלי בלונים ולמלא אותם בהליום.

מיכל בלונים
מיכל בלונים
מיכל בלונים

יש מיכל בלונים שיכול למלא הליום ב- 50 בלונים ואם למשל הם רוצים שיהיו לכם 150 בלונים, אז כמובן שהם צריכים שלושה מכלים. בנוסף מיכל הם צריכים לרכוש גם גלילי חוטים לקשירת הבלונים. כאשר רוצים לבחור בלונים כדי למלא אותם בהליום אפשר ממש לעצב יצירת מופת בבלונים. אפשר לקנות בלונים מטאליים ולשלב אותם עם בלונים כמו כוכבים או לבבות בצבעים שונים.

בכל מכל מיכל בלונים יש כמות מסוימת של הליום. מכל בלונים בגודל של 50 BAR מלא מד הלחץ יראה על 200.

כמובן שכל בלון דורש כמות הליום שונה וכל אחד מהם מחזיק מעמד גם זמן אחר. בלון פשוט של 11 אינצ' יכול להחזיק מעמד בין 6 ל-8 שעות, וגדולים יכולים להחזיק מעמד יותר זמן. בלוני הליום יכולים להחזיק כמעט שבוע ודאבל באבל יכולים להחזיק מעמד גם חודש וחצי.

יצירת קשר

נשמח לסייע לכם בכל עניין, אנא מלאו את הטופס וניצור עמכם קשר בהקדם, צוות בולי בלון

0

סל הקניות

Quantity: 0 Items: 0
The Cart is Empty
No Product in the Cart!
גלילה לראש העמוד
Call Now Button