סידורי בלונים

סידורי בלונים
סידורי בלונים

קישוט האולם או החלל אשר בו נערך האירוע הוא אחת המטלות החשובות והמשמעותיות ביותר. בשנים האחרונות, מרבית הלקוחות שעורכים אירועים, מעדיפים לקשט את החלל באמצעות סידורי בלונים על פני כל צורה אחרת של קישוט. בשורות להלן נרחיב מעט את היריעה בכל מה שקשור לקישוט אירוע. במו כל נספר בהרחבה על סידורי בלונים: מה זה סידורי בלונים לאירועים? אילו סוגים של סידורי בלונים קיימים? אילו סוגים אחרים של קישוטים קיימים עבור אירועים? היכן אפשר להזמין סידור בלונים לאירועים באיכות הגבוהה ביותר? להלן כל התשובות.

מה זה בעצם סידורי בלונים לאירועים ובכלל

פירוש המונח סידורי בלונים לאירועים ובכלל, הוא שהמומחים לדבר יוצרים סידור איכותי לבלונים, המותאם באופן ספציפי לסוג האירוע ולמטרות שלו. ליום הולדת, הסידור עשוי לכלול בלונים עם כתוביות ייחודיות, כמו גם בלוני מספרים לציון הגיל של בעל השמחה. בימי נישואים הסידור יכול להיות דומה, כאשר הכתוביות משתנות בעלים למספר שנות הנישואים. על אותו משקל אפשר להכין סידורי בלונים איכותיים וייחודיים למגוון רחב של סוגי אירועים. חשוב לציין כי סידורי הבלונים כאמור יכולים להיות סידורים כלליים המפוזרים בכל חלקי החלל שבו נערך האירוע, או סידורים המונחים על גבי שולחנות. כמו כן, ניתן להניח סידור מיוחד על השולחן המיועד לחתן או לכלת השמחה או לשניהם. העובדה שכיום אפשר לייצר בלונים עם כתוביות ייחודיות, עשויה לשפר מאד את המראה ואת ההרגשה שהסידורים הללו מעניקים.

אילו סוגים של סידורי בלונים קיימים

בשורות לעיל פורטו באופן כללי כמה סוגים אפשריים של סידורים:

  • סידורי בלונים לחתונה: חתונה היא אירוע ייחודי, שכולם מקווים שהוא יהיה עבור הזוג המתחתן אירוע יחיד במינו. לפיכך הסידורים הם בדרך כלל עשירים וכוללים מגוון רחב של עיצובים.
  • סידור בלונים לבר מצווה: חתן בר המצווה צריך להיות הכוכב הגדול של הערב. על אותו משקל, גם סידר הבלונים שילווה את האירוע צריך להיות איכותי וייחודי. הסידור יכול להיות מורכב, למשל, מדמויות של גיבורי על, או דמויות מסרטים מצוירים. גם כאן אפשר לעשות שימוש בבלוני מספרים, לציון הגיל והמאורע של חלן השמחה.
  • סידור בלונים לחתונת הזהב: אם יש מאורע משמח, הרי הוא חתונת הזהב של זוגות שנשואים באושר ובאהבה הרבה שנים. לרוב, מדובר במסיבה מרגשת, המחייבת סידורי בלונים איכותיים וייחודיים. גם כאן, הסידורים אמורים לבטא את הייחודיות של המעמד, לרגש את האורחים ולהנעים את הזמן של הזוג המאושר.

סוגים נוספים של קישוטים לאירועים

אחד המאפיינים הבולטים של קישוט אירועים באמצעות בלונים, נוגע לעובדה שאפשר להפיק באמצעותו מגוון רחב של תפאורות ומראות לאירוע. מלבד סידורי בלונים איכותיים כאמור לעיל, אפשר לעצב את האירוע בשלמותו באמצעות בלונים. ניתן למשל להציב קשת בלונים איכותית אחת או יותר. שהחתן או כלת האירוע או שניהם יעברו תחתיה וייכנסו לאולם המומחים של בולי בלון מסייעים למעוניינים בכך בבחירה והתאמה של הסידורים לכל אירוע.

יצירת קשר

נשמח לסייע לכם בכל עניין, אנא מלאו את הטופס וניצור עמכם קשר בהקדם, צוות בולי בלון

0

סל הקניות

Quantity: 0 Items: 0
The Cart is Empty
No Product in the Cart!
גלילה לראש העמוד
Call Now Button