עמודי בלונים

תיאור הגלריה/העיצוב

עיצוב אירוע הוא תחום מעניין ודינמי מאין כמותו. המעצב צריך להיכנס לראש של מי שמזמינים את האירוע, להבין את ההעדפות, הרצונות והצרכים שלהם ולעצב את האירוע בהתאם לדרישות. יחד עם זאת. כיום עומדים לרשות מעצבי האירועים אמצעים מגוונים ושונים, שיכולים לסייע להם להשיג את המטרה – עיצוב קולה לאירוע. מה בין עיצוב אירועים כיום לבין מה שהיה נהוג בעבר? מהם עמודי בלונים ומהי הדרך הטובה ביותר לעשות בהם שימוש? אילו מרכיבים נוספים ניתן להוסיף לעיצוב? היכן ניתן למצוא בלונים וסידורי בלונים איכותיים לאירועים ולהזדמנויות חגיגיות אחרות? במאמר שלפניכם נסקור את הסוגיות הללו.

עיצוב אירועים – היסטוריה קצרה

עיצוב אירועים היה מאז ומעולם נושא מורכב ומשמעותי. כבר בימים קדומים, אירועים מלכותיים ואחרים עוצבו בידי אנשים שזה תחום ההתמחות שלהם. עד לפני כעשור, עיצוב אירועים דרש, מעבר לדמיון המפותח והיכולת של המעצב לראות בעיני רוחו את המראה של האירע המעוצב, גם מגוון רחב של ציוד ופריטים. הציוד והפריטים הנוספים עמדו לרשותו של המעצב ושמשו אותו בדרך ליצירת המראה והתחושה הנדרשים באירוע. כיום ניתן בקלות יחסית לעצב עמודי בלונים לאירוע, כחלק אינטגרלי ממנו ובהשקעה מינימלית של מאמץ. בעבר היה צורך לאחסן את הציוד הנדרש לאירועים, לשנע את התפאורה ולהציב אותה בחלל שבו האירוע נערך. המאמצים והפעלות הלוגיסטית שהיו כרוכים בכך הקשו לא אחת על מארגני אירועים והמעצבים שלהם. כיום עיצוב באמצעות בלונים פותר חלק משמעותי מהבעיות הלוגיסטיות. עמודי בלונים תופסים את המקום של ציוד כבד ומסורבל, בעוד בלונים בשלל צורות וצבעים משלימים את האווירה.

מהם עמודי בלונים ואיך משתמשים בהם

בידור בלונים לאירוע נועד ליצור את המראה ואת האווירה הנדרשים, על פי ההעדפות והדרישות של הלקוח. עמודי בלונים מהווים באירועים רבים, חלק משמעותי מהעיצוב והמראה הכללי. באירועים רשמיים, עמודי הבלונים נמצאים לא רק בכניסה לאירוע אלא גם באזורים אחרים בחלל שבו האירוע נערך. העמודים כאמור משמשים לכמה מטרות:

  • תוספת נופך לאירוע: עמודי בלונים הם בהחלט תוספת מרשימה, אם הם מעוצבים כהלכה. עמודי הבלונים עשויים לייצר אווירה של רצינות והדר.
  • הפרדה בין אזורים שונים באירוע: עמודי בלונים יכולים לשמש גם סוג של הפרדה בין אזורים שונים באירוע – למשל הפרדה בין אזור קבלת הפנים לאזור שבו האירוע נערך.
  • הדגשת אזורים מסוימים: דוגמה טובה לכך הי תפאורה ליום הולדת, שבה עמודי בלונים ביחד עם בלוני ספרות ואחרים, יוצרים את התפאורה המושלמת לבמה שעליה יושבים חתני וכלות האירוע.

אם יש לכם עניין בעיצוב איכותי וחדשני של האירוע שלכם, שייזכר אצל המשתתפים עוד שנים קדימה, אתם במקום הנכון. צרו קשר כבר כעת והמומחים של בולי בלון יחזרו אליכם בהקדם. הם ילמדו את הצרכים וההעדפות שלכם ויציעו לכם בהתאם ממבחר הבלונים הקיימים, במטרה ליצור את העיצוב המושלם עבורכם.

יצירת קשר

נשמח לסייע לכם בכל עניין, אנא מלאו את הטופס וניצור עמכם קשר בהקדם, צוות בולי בלון

1

סל הקניות

Quantity: 1 Items: 1
קאפה קיר מעוגל - איסוף עצמי בלבד - גובה 2 מ', רוחב 1 מ', עובי 10 מ"מ, (ניתן להזמין גם בגובה 1.80 או 1.60) לא כולל בסיסים.
100 
No Product in the Cart!
100 
גלילה לראש העמוד
Call Now Button