קישוט בלונים

קישוט בלונים
קישוט בלונים

קישוט בלונים – קסם האשליה

בלונים הם סוג של אשליה. הם גדולים, קטנים, מבריקים. יש אותם בכסף וזהב, יש אותם בדוגמאות של בעלי חיים, מכוניות, דונאט או כוכב. אם הילדים אוהבים את פיקצ'ו הם יקבלו אותו ביום הולדת, ואפילו כמה ממנו אם תרצו. אם יש ילדות שחולמות על הלו קיטי, היא תבלה אתם היום ההולדת. מינימאוס, פו הדב ומלך האריות יביאו שמחה והתרגשות רבה לחייהם של קטנטנים שיחגגו יום הולדת. ויש גם בלונים בדמויות זהבית ופזית, מטוסי העל דוני. אולף מלשבור את הקרח ועוד. דמויות מסרטים אהובים, גיבורי על אהובים ודמויות להערצה שיעלו ויבואו בכל יום הולדת ויקשטו את החגיגה ויהפכו את ילד היום הולדת לילד הכי מאושר בעולם ואל תתפלאו אם הוא ירצה לישון עם הבלון אולף במיטה…

קישוט בלונים זו חוכמה של מקצוענים. תנו להם לעשות לכם את האירוע.

למה אנשים מקשטים בבלונים?

בלונים הם מוצר יחסית להצעות קישוט אחרות מאוד זול ויחד עם זה יש לו את האפקט הגדול שרוצים להשיג באירוע. משהו מאוד צבעוני תמים וחמוד, גדול או קטן עם נוכחות גדולה, שלא צריך להתאמץ יותר מדי כדי לשלב אותו באירוע וגם המחיר שלו הוא לא בשמיים.

לכן גם ביום נישואין קישוט בלונים יהיה הקישוט המועדף ואפשר כמובן לשלב אותו עם כיתוב מתאים או ברכה. גם ביום הולדת של סבא בן השמונים ובעצם בכל חגיגה שרוצים להרגיש בה קצת ילדים ולהתרגש.

יש משהו מאוד מרגש בבלונים והם חלק מהילדות של כל אחד מאתנו. הם היו הרבה פעמים גם בידיים שלנו ועפו ואנחנו כולנו ולא משנה באיזה גיל שמחים להחזיק את החוט שלהם שוב, בתקווה שהם לא יברחו לנו לשמיים.

חנוכת חנות חדשה – קשת של בלונים

אם חנות או סניף חדש רוצים לעשות לעצמם פרסום ויחסי ציבור, הם יכולים להזמין קשת של בלונים בכניסה. זה יכול להיות בצבעי הלוגו של המותג או כל בחירה אחרת, הם יכולים לחגוג יום העצמאות עם בלונים כחול לבן, תלוי מה האירוע ומתי הוא מתרחש.

עיצוב בלונים בכניסה, מושך לקוחות חדשים וגם עושה עליהם רושם מצוין. הם חושבים לעצמם, אם הם השקיעו כל כך הרבה בעיצוב הזה, הם בטח גם משקיעים בלקוחות שלהם, זוהי צורת המחשבה וזה נכון. ככה שופטים אנשים השקעה של חנויות בעצמם ובהם.

קישוט בלונים הפך להיות אחד הטרנדים הכי חביבים והכי זולים יש לומר מכל עיצוב אחר.

יום הולדת למנכ"ל – יאלה בלונים

גם אם המנכ"ל שלכם עבר כמה דברים בחיים, הוא יתרגש לגלות שהחדר שלו מלא בבלונים בצבעי הלוגו של החברה שהוא הקים לפני ארבעים שנה. אתם יכולים להפתיע אותו ביום הולדת בצבעי הלוגו לא רק בבלונים גם באוכל. רעיון מעולה!

קישוט בלונים מזמינים אצל מקצוענים בתחום.