קשת בלונים גלריה

קשת בלונים היא יצירה המשמחת לבבות.

קשת בלונים
קשת בלונים
בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר יצירות של שערי בלונים מה שנקרא "קשת בלונים" המככבים בשלל גדלים וצבעים בכל אירוע. קשת הבלונים היא מעין שער גדול, גבוה ורחב העשוי כולו מכמות נכבדה של בלונים הנקשרים זה לזה והופכים לסוג של מיצג פסל בדמות קשת. דרך הקשת הזו יעברו ילדי בר ובת מצווה, ילדי יום הולדת, ובעלי שמחה כאשר היא אף נבנית במיוחד במוסדות מסוימים עבור ילדי הגן החדשים, ילדים שעולים לכיתה א' ועוד. היא תמיד משמחת ויש סיבה לנוכחותה. תמיד מזכירה על מה השמחה. הבלונים מחזיקים מעמד זמן רב עד סוף האירוע ולעתים היא הוא נותרת במקומה כמה ימים.

קשת בלונים לילדי כיתה א'

עלייה לכיתה א' היא תמיד אירוע משמח ומרגש עבור הילדים ועבור ההורים. כל בית ספר בוחר לציין את זה בצורה ייחודית ומרגשת. כיוון שמדובר בכניסה הראשונה של ילד לבית ספר, מאז שהיה בגן, יש הרבה בתי ספר שמזמינים קשת של בלונים אשר מהווה את שער הכניסה החגיגי בפעם הראשונה של הילדים האלה אל בית הספר. אפשר להזמין קשת בלונים בכל מיני צבעים אפשר לחגוג את יום העצמאות עם קשת בלונים בכחול לבן או כל שילוב אחר של צבעים, והעיקר שיהיה שמח.

קשת בלונים – חנות חדשה או סניף?

חנוכת חנות חדשה היא סיבה למסיבה ואין כמו קשת רחבה של בלונים צבעונית וגדולה כדי להעביר את המסר של החגיגיות, התקווה והשמחה. יש טרנד גדול בקרב חנויות בכל מיני מקומות, שכאשר נפתחת חנות או סניף חדש של מותג מסוים, מקשטים את הכניסה בקשת בלונים לעתים בצבעי הלוגו של החנות. אם למשל זה היה מקדונלדס אז זה היה בצהוב. קשת הבלונים היא יצירה יפה ומיוחדת המזמינה את הלקוחות להיכנס דרכה ולהשתתף בחנוכת המקום החדש, והיא תמיד בולטת ומעוררת עניין ושמחה רבים. זוהי תפאורה נהדרת ולעת עתה, המחיר הכי זול הקיים למשהו כל כך מרשים בסכום די סביר ולכן הרבה מאוד עסקים מנצלים זאת מיכל בלונים.

יש לכם מבצע – ספרו לנו על זה בבלונים

חנויות או מותגים היוצאות במבצעי הטבות, מבשרים על כך הרבה פעמים בהקמה של גשר בלונים בכניסה של החנות שלהם בקניון או ברחוב או בכל מקום אחר. הבלונים מושכים תשומת לב ועושים את העבודה. הם מקדמי מכירות מצוינים. הם יעשו לכם יחסי ציבור "יודיעו" לכולם להגיע אליכם גם בלי שתכריזו על כך ברמקול. הם יבלטו, הם ישטפו את הכניסה בשלל צבעים ואתם תקבלו את הטרפיק שאתם זקוקים לו לחנות החדשה או למבצע המכירות שלכם. קשת בלונים עושה פרסום יותר מכל פרסום חוצות בכל מקום בו היא ממוקמת ועושה כל כך הרבה רוח…