בלונים לברית

נולד לכם בשעה טובה בן? סימן טוב ומזל טוב! חברת בולי בלון תשמח לעצב לכם בלונים לברית המילה של הרך הנולד במגוון עיצובים מרהיבים ביופיים!

בלונים לברית

בלונים לברית – מזל טוב ילד!

איזה קישוט הייתם תולים או מעצבים במקום בו נערכת ברית? כמובן שבלונים וכל זאת מדוע? משום שמדובר על תינוק וכל תינוק משתגע על בלונים, כשהוא רק מתחיל להרים את הראש ולגלות אותם והם הופכים להיות חבריו הטובים ביותר, גם מהסיבה הפשוטה שהיד הקטנטנה שלו מסוגלת לגלגל אותם הלאה כמו שהיא לא יכולה לעשות לשום דבר אחר. כל תינוק הופך לגיבור על בלונים…

אם החלטתם לעשות את הברית בחצר ביתכם או באולם קטן ליד הבית, או במסעדה, כמובן שתרצו לשוות למקום אווירה של מסיבה וחגיגה ובוודאי שגם תלכו על בלונים לברית בצבע כחול כי מדובר בבן, למרות שיש כאלה שלא עושים אבחנה בין צבעים של בלונים לבנות או לבנים ובעניין הזה יש שוויון מוחלט.

עיצוב מסעדה עם בלונים לברית

אם החלטתם לעשות את הברית שלכם במסעדה כלשהי, עליכם לסכם עוד קודם לכן עם המסעדה ועם מעצב בבלונים שיגיע למקום קצת לפני האירוע ויקשט אותו עם בלונים. תנו למעצב לעשות את מה שהוא יודע הכי טוב. כמובן שמכיוון שעדיין לא הכריזו על שמו של היילוד, לא תוכלו לעצב את שמו בעיצוב הבלונים אבל תוכלו להשתמש במילים מזל טוב ועוד.

קישוט בלונים הוא קישוט חמוד שמאוד מתאים לסוג אירוע כזה. הרי מי משחק עם בלונים ילדים? ולכן זה אך טבעי שבברית יהיו קישוטי בלונים.

זו יכולה להיות קשת של בלונים בכניסה , או פינות מעוצבות עם בלונים בצבעי כחול וזהב וכסף, או כחול ולבן או בכל צבע אחר שאתם חושבים שעושה שמחה במקום. מעצב הבלונים יראה לכם עיצוב בלונים לברית בדוגמאות עיצובים שהוא עשה ואתם תחליטו על העיצוב שמתאים לכם.

עיצוב בלונים לברית בבית

אם החלטתם לערוך את הברית בבית, תוכלו להזמין ספק בלונים לביתכם ולרכוש אם תרצו מיכל הליום ולארגן את העיצוב בעצמכם או שתזמינו איש מקצוע מומחה לעיצוב שיוכל להציע לכם כל מיני רעיונות לעיצוב בתוך הבית. אם זה בסלון או בכניסה כדי לשוות לאירוע את הרושם החגיגי שאתם רוצים ואת האווירה השמחה. עיצוב בלונים לברית דורש כישרון ויצירתיות.

בלונים צבעוניים בברית גורמים להתרגשות ולשמחה גם להורי הילדים המגיעים לברית וגם לילדים עצמם והרבה פעמים הילדים המשתתפים בברית פשוט יוצאים ממנה עם בלון ביד.

סוגים של בלונים לברית

לברית שמחה במיוחד אפשר להזמין בלונים בדוגמא של בעלי חיים, נסיכות, לבבות, בוב ספוג,  צבי הנינג'ה, שלגיה, סינדרלה, דוגמאות של מכוניות, או בלונים צבעוניים מסרטים ידועים. אומנם מדובר על תינוק שרק נולד והוא עוד לא יודע מי זה סמי הכבאי אבל הדגש צריך להיות על בלונים לברית שהם מאוד שמחים וצבעוניים כי היום זו שמחה גדולה תינוק חדש בא לעולם ברוך הבא.

בלונים לברית של בולי בלון

אין ספק שאחת מהשאלות הכי חשובות שיש שאיתן צריך להתמודד כאשר רוצים להפיק אירוע מיוחד ומרגש כמו ברית, זו שאלת הקישוטים. אתם מזמינים בוודאי לא מעט אורחים, רוצים להרשים אותם ורוצים לעשות הכול כדי שהחגיגה תהיה משהו שאפשר לזכור לאורך שנים. אל הרגע הזה תחזרו בכל פעם כשהבן שלכם יעבור עוד שלב חשוב בחיים: סיום גן החובה, סיום בית הספר היסודי, סיום התיכון וסיום הצבא. בכל אחד מהרגעים האלה בוודאי תחזרו אחורה ותשמחו לראות תמונות מהברית המרגשת, מה שמעורר את השאלה: איך נקשט אירועים כאלה? אם גם אתם, כמו כל הורה טרי, מחפשים את השילוב בין משהו שיוכל לשמח את האורחים ובין משהו שיהיה יפה ומקורי, כדאי שתדעו: בלונים לברית מהווים את הפתרון הטוב ביותר שקיים.

שימו לב לאיכות הבלונים

אם תעשו חיפוש מהיר אתם תראו שלא מעט חברות ואנשי מקצוע יוכלו למכור לכם בלונים לברית. למעשה, הם ימכרו לכם בלונים בכל גודל שתרצו ויש אפילו אמני בלונים שמבטיחים לעצב לכם, בעזרת הבלונים, כל צורה שתרצו. הבעיה היא שלא בכל מקום האיכות של הבלונים מספיק טובה, וזה משהו שבהחלט כדאי לעצור ולתת עליו את הדעת. מה פתאום שתשלבו בחגיגה הקרובה בלונים מאיכות ירודה? העניין הוא שאת הבלונים מנפחים ותולים כמה שעות טובות לפני האירוע, כי זה הרי לא משהו שאפשר לעשות ברגע האחרון. משמעות הדברים היא שעד שהאורחים יגיעו ויוכלו להתרשם מעיצוב הבלונים, יעבור קצת זמן ולכן איכות החומר חשובה. האם אתם רוצים לקחת סיכון ולהגיע למצב שבו כאשר הברית כבר תתחיל הבלונים ייראו עייפים ולא מספיק מעוצבים ויפים? התשובה היא כמובן לא. לכן, אם אפשר לבחור מראש חברה מקצועית שעושה שימוש, אך ורק, בבלונים הכי איכותיים שיש, זה כמובן כדאי.

כמה תשלמו על קישוטים מהסוג הזה?

זו הפעם הראשונה שאתם מפיקים אירוע גדול, חשוב ומרגש כמו ברית? שמתם לב שהכול באירוע הזה עולה לכם לא מעט כסף? אם כך, ברור מדוע אתם תוהים כמה תשלמו, בין היתר, על קישוטים שנעשים בעזרת בלונים. אם חשבתם לרגע שכאשר מדברים על בלונים לברית מדברים על עוד הוצאה כלכלית גדולה, אתם יכולים להסיר דאגה מלבכם. כיוון שיש היום תחרות בתחום הזה, אתם תראו שהמחירים נוחים, כי כמובן שהחברות השונות מתחרות אלה באלה ולכן הן מציעות מחירים טובים יותר ללקוח.

אם אתם מחפשים את השילוב הנכון בין בלונים לברית שיהיו כמה שיותר מעוצבים ויפים, בין מחירים טובים ובין שירות אדיב, אנחנו הבחירה הנכונה. אנחנו עוסקים בתחום הזה כבר הרבה מאוד שנים, צברנו ניסיון רב ולכן זה לא מפתיע שבסופו של דבר, כל אירוע שאתם מקשטים עבור הלקוחות שלנו בעזרת בלונים נראה יפה ומושקע במיוחד.

לשירות משלים של בלונים ליום הולדת לחצו כאן >>