בלונים לברית

נולד לכם בשעה טובה בן? סימן טוב ומזל טוב! חברת בולי בלון תשמח לעצב לכם בלונים לברית המילה של הרך הנולד במגוון עיצובים מרהיבים ביופיים!

בלונים לברית

בלונים לברית – מזל טוב ילד!

איזה קישוט הייתם תולים או מעצבים במקום בו נערכת ברית? כמובן שבלונים וכל זאת מדוע? משום שמדובר על תינוק וכל תינוק משתגע על בלונים, כשהוא רק מתחיל להרים את הראש ולגלות אותם והם הופכים להיות חבריו הטובים ביותר, גם מהסיבה הפשוטה שהיד הקטנטנה שלו מסוגלת לגלגל אותם הלאה כמו שהיא לא יכולה לעשות לשום דבר אחר. כל תינוק הופך לגיבור על בלונים…

אם החלטתם לעשות את הברית בחצר ביתכם או באולם קטן ליד הבית, או במסעדה, כמובן שתרצו לשוות למקום אווירה של מסיבה וחגיגה ובוודאי שגם תלכו על בלונים לברית בצבע כחול כי מדובר בבן, למרות שיש כאלה שלא עושים אבחנה בין צבעים של בלונים לבנות או לבנים ובעניין הזה יש שוויון מוחלט.

עיצוב מסעדה לברית

אם החלטתם לעשות את הברית שלכם במסעדה כלשהי, עליכם לסכם עוד קודם לכן עם המסעדה ועם מעצב בבלונים שיגיע למקום קצת לפני האירוע ויקשט אותו עם בלונים. תנו למעצב לעשות את מה שהוא יודע הכי טוב. כמובן שמכיוון שעדיין לא הכריזו על שמו של היילוד, לא תוכלו לעצב את שמו בעיצוב הבלונים אבל תוכלו להשתמש במילים מזל טוב ועוד.

קישוט בלונים הוא קישוט חמוד שמאוד מתאים לסוג אירוע כזה. הרי מי משחק עם בלונים ילדים? ולכן זה אך טבעי שבברית יהיו קישוטי בלונים.

זו יכולה להיות קשת של בלונים בכניסה , או פינות מעוצבות עם בלונים בצבעי כחול וזהב וכסף, או כחול ולבן או בכל צבע אחר שאתם חושבים שעושה שמחה במקום. מעצב הבלונים יראה לכם עיצוב בלונים לברית בדוגמאות עיצובים שהוא עשה ואתם תחליטו על העיצוב שמתאים לכם.

עיצוב בלונים לברית בבית

אם החלטתם לערוך את הברית בבית, תוכלו להזין ספק בלונים לביתכם ולרכוש אם תרצו מכל הליום ולארגן את העיצוב בעצמכם או שתזמינו איש מקצוע מומחה לעיצוב שיוכל להציע לכם על מיני רעיונות לעיצוב בתוך הבית. אם זה בסלון או בכניסה כדי לשוות לאירוע את הרושם החגיגי שאתם רוצים ואת האווירה השמחה. עיצוב בלונים לברית דורש כישרון ויצירתיות.

בלונים צבעוניים בברית גורמים להתרגשות ולשמחה גם להורי הילדים המגיעים לברית וגם לילדים עצמם והרבה פעמים הילדים המשתתפים בברית פשוט יוצאים ממנה עם בלון ביד.

סוגים של בלונים לברית

לברית שמחה במיוחד אפשר להזמין בלונים בדוגמה של בעלי חיים, נסיכות, לבבות, בוב ספוג,  צבי הנינג'ה, שלגיה, סינדרלה, דוגמאות של מכוניות, או בלונים צבעוניים מסרטים ידועים. אומנם מדובר על תינוק שרק נולד והוא עוד לא יודע מי זה סמי הכבאי אבל הדגש צריך להיות על בלונים מאוד שמחים וצבעוניים כי היום זו שמחה גדולה תינוק חדש בא לעולם ברוך הבא.